« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ada'yı bana bırakın

İngiltere maçı için Milli Takım aday kadrosuna çağırılan Sergen, ‘‘Federasyon Başkanımız Haluk Ulusoy'a sözüm var. Chelsea maçındaki futbolumu milli maçta da sürdüreceğim’’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
A Milli Futbol Takımımız’ın, 11 Ekim'de İngiltere ile oynayacağı ve Avrupa Şampiyonası 7. Eleme Grubu'nda lideri belirlecek son maçın aday kadrosu, Teknik Direktör Şenol Güneş tarafından açıklandı. Beşiktaşlı Sergen, İlhan ve Emre ile B.Leverkusen'den Yıldıray uzun bir aradan sonra kadroya çağırıldı.

Sergen, Milli Takım’a yeniden çağrılmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, ‘‘Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'u arayarak mutluluğumu paylaştım. Ulusoy'a sözüm var. İngiltere'yi bana bırakın. Chelsea karşısındaki oyunumu Milli Takım'da da sürdüreceğim’’ dedi.

Pazartesi günü toplanacak Milli Takım kadrosuna çağrılan diğer futbolcular şunlar:İbrahim (Beşiktaş), Fatih, Tuncay (F.Bahçe), Bülent, H.Şükür, Ergün, Hasan (G.Saray), Gökdeniz (Trabzon), Zafer (A.Gücü), Ömer (G.Antep), Deniz (G.Birliği), Tugay (Blackburn), Rüştü (Barcelona), Alpay (A.Villa), Okan, Emre (Inter), Ümit (W.Bremen), Nihat (R.Sociedad), Tayfun (Espanyol).

Bunları da Beğenebilirsiniz