SAKARYA HABERLERİ

Aday Üstün Seçim Çalışmalarını Erenler’de Sürdürdü

IHA
01.10.2015 - 15:24Son Güncelleme :

ERENLER BELEDİYE BİNASINA GELEN AYHAN SEFER ÜSTÜN'Ü, BAŞKAN CAVİT ÖZTÜRK'ÜN YANI SIRA BAŞKAN YARDIMCILARI MUHAMMET KIRATLI VE ALİ AKDENİZ KARŞILADI

IHA

1 Kasım seçimleri için saha çalışmalarına devam eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ayhan Sefer Üstün hazırlanan programlarına Erenler İlçesinde devam etti.
Erenler ilçesinde seçim çalışmalarına devam eden Ayhan Sefer Üstün, Erenler’de yapımı devam eden Kenstel Dönüşüm projesini ve Erenler Belediyesini ziyaret etti. Kentsel Dönüşüm alanı ziyaretinin ardından Erenler Belediye binasına gelen Ayhan Sefer Üstün’ü burada Başkan Cavit Özütürk’ün yanı sıra başkan yardımcıları Muhammet Kıratlı ve Ali Akdeniz karşıladı.
Kentsel Dönüşümün önemine değinen Üstün, “Belediye Başkanımız burada büyük bir projeyi yürütüyor. Kendisini tebrik ediyoruz. Kentsel dönüşüm çalışmaları çok zordur. Provokasyonlara açık bir konudur. O bakımdan vatandaşlarımızla iyi bir diyalog çok önemlidir. Bu diyaloğu sayın başkanımızın kurmuş olmasından son derece memnunuz, projenin güzel bir sonuçla neticelenmesini arzu ediyoruz. Türkiye’de Sakarya’da Kentsel Dönüşümün yapılabileceğini göstermemiz gerekir. Bu da Erenler olsun istiyoruz. Roman kardeşlerimizle de bu çerçevede buluştuk onlarında memnuniyetini gördük ve sevindik. Tükiye’de yaşayan roman kardeşlerimizin bütün sorunlarını ele alacağız” ifadelerini kullandı
Türkiye’nin yeni bir seçime gittiğini ve AK Parti olarak bu süreçte birtakım tedbirler alındığını belirten Üstün, “7 Haziranı en iyi okuyan parti olarak seçime giriyoruz. Bu çerçevede kongremizi yaptık. Yeni kadrolar geldi. Milletvekili listelerinde bazı değişiklikler oldu. En önemli durum da 4 Ekim’de Sayın Başbakanımızın kamuoyuna yapacağı açıklamalar ve seçim beyannamemizdir. Seçim beyannamemizde yer alan taahhütlerdir. Ama biz daha önceden Sakarya’ya gelerek yerelde ki çalışmalarımızı başlattık. Yaklaşık bir haftadan beri arazideyim. Şehrin her tarafını karış karış geziyoruz. Allah’ın izni ile Sakarya’da bizim doğal oyumuz yüzde 70’dir. Ne kadar iyi çalışırsak o kadar bu hedefe yaklaşırız. Erenler’de ki doğal oyumuzun ise yüzde 80 olduğunu söyleyebilirim. Çünkü Erenler bizim kalemiz. Erenlerde yaşayan insanlar bizim tabanımız. Öyleyse bu oranı yakalayacak çalışmaları hep birlikte; teşkilatlarımız, belediyelerimiz, meclis üyelerimiz ve gönüldaşlarımız ile birlikte el birliği ile yapmamız lazım. 1 Kasım Seçimlerinin hem Sakaryamıza hem Erenlerimize hayırlar getirmesini diliyorum” diye konuştu.
Üstün’den sonra kısa bir değerlendirme yapan Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ise; “Özellikle Sayın Milletvekilimiz Ayhan Sefer Üstün’e Genel Merkez’de Genel Başkan Yardımcılığı görevinin verilmesi bizleri Sakarya olarak inanılmaz mutlu etti. Kendisi Sakarya’mızın gururu olmuştur. Gönülden kutluyor başarılarının devamını diliyorum. Bundan sonra yükü çok daha ağır. Vatandaşın ve teşkilatların çektiği sıkıntıları kendisi çok iyi biliyor. Bizlere de her zaman her türlü destek sağlayacağından da eminim. Erenler’de biz Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde % 75.48 i yakaladık. Bu seçimde de hedefi asgari % 70 koyduk. Ben bu çıtayı rahatlıkla yakalayacağımız kanaatindeyim. Tabi 4 Ekim’de açıklanacak seçim beyannamesi de çok önemli. Bunlar çalışmalarımıza artı getirecektir. İnşallah Erenler her zaman olduğu gibi Sakarya’nın şampiyonu çıkacaktır.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Aday Üstün Seçim Çalışmalarını Erenler’de Sürdürdü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Ekim 2015 tarihinde saat 15 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Aday Üstün Seçim Çalışmalarını Erenler’de Sürdürdü haberi güncellenecektir.

SAKARYA NAMAZ VAKİTLERİ

03 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  06:11
 • Guneş
  07:58
 • Öğle
  13:00
 • İkindi
  15:24
 • Akşam
  17:39
 • Yatsı
  19:15
Sayfa Başı