KAYSERİ HABERLERİ

Aday öğretmenler, Başkan Gülcüoğlu'nu ziyaret etti

DHA
28.03.2016 - 10:49Son Güncelleme :
DHA

BÜNYAN (Kayseri) (DHA) - MİLLİ Eğitim Bakanlığı tarafından Bünyan'a atamaları yapılan aday öğretmenler, Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu’nu ziyaret etti.

Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu tarafından Başkanlık makamında misafir edilen öğretmenlere, belediyenin hizmetleri, eğitim kurumlarıyla olan diyalogları, eğitim alanında yapılan çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir Özbay, Başkan Gülcüoğlu’na aday öğretmenlik uygulaması hakkında bilgi vererek, ''Aday öğretmenlerimize öğretmenlik mesleği, öğretmenlik uygulaması ve atandığı çevredeki kurumlar, kurum yöneticileri ve çevrenin sosyolojik kültürel özellikleri konusunda bilinçlendirmek, öğretmen yeterlilikleri konusunda daha donanımlı hale getirmek amacıyla ziyaretler düzenliyoruz. Bizlere kapılarınızı açtığınız için teşekkür ederiz. Bugüne kadar desteklerinizi hep hissettik bunun için ayrıca teşekkür ederim” dedi. 

Öğretmenlerle sohbet eden Başkan Gülcüoğlu da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, genç öğretmenlere yeni başladıkları meslek yaşamlarında başarılar diledi. Öğretmenlik mesleğinin kutsiyetine dikkat çeken başkan Gülcüoğlu, ''Yeryüzünün en kutsal, en zor mesleklerinden birini tercih etmişsiniz. Zorluğu kadar kutsal bir meslek gerçekten. Geleceğin inşasında, mimarisinde hepinize ayrı bir görev düşüyor. İnşallah bu çerçevede başarılı olacağınıza, yeni Türkiye’nin inşasında gerçekten Asım'ın nesillerini yetiştireceğinize olan güvenim tamdır. Allah yar ve yardımcınız olsun diyor, başarılar diliyorum'' diye konuştu. Aday öğretmenler Başkan Gülcüoğlu’na teşekkür ederek, anı fotoğrafı çektirdiler.

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Aday öğretmenler, Başkan Gülcüoğlu'nu ziyaret etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 10 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Aday öğretmenler, Başkan Gülcüoğlu'nu ziyaret etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı