Gündem Haberleri

GÜNDEM

    Aday listesi: Öğretmenlere çok özel

    Hürriyet Haber
    13.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme: 13.05.2000 - 00:01

    Antalya merkez ile Alanya ve Manavgat'taki ilköğretim, lise ve dengi okullarda görev yapan öğretmenlerin branşları ve yeni görev yerlerinin listesini yayınlıyoruz.

    YENİ BİR HİZMET

    HÜRRİYET Akdeniz, bugünden başlayarak Antalya ve ilçelerinde ihtiyaç fazlası 1000 öğretmenin atamalarını tam liste halinde yayınlamaya başladı. Bu kez yeni bir hizmete daha imza Hürriyet Akdeniz'de bulacağınız listeler, 1999-2000 Öğretim Yılı İnha Cetveli dikkate alınarak hazırlandı.

    BRANŞ VE GÖREV

    Merkez, Alanya ve Manavgat'taki ilköğretim, lise ve dengi okullarda görev alacak öğretmenler bu listelerde adlarını bulabilecek. Eğitim alanında önemli bir hizmeti yerine getiren Hürriyet Akdeniz'in listelerine bakan öğretmenler yeni görev yerleriyle, branşlarını da öğrenebilecek.

    Hürriyet Akdeniz’den özel hizmet

    İşte atama listesi

    Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan çok özel atama listesini bölge gazeteniz Hürriyet Akdeniz açıklıyor. İşte atanan öğretmenlerimiz

    YENİ GÖREV YERİ MERKEZ ANTALYA LİSESİ 2 NOLU EĞİTİM BÖLGESİ KOORDİNATÖR OKULU OLAN ÖĞRETMENLER

    Olcay Ercan (Felsefe), Melek Yalçın (Felsefe), Muammer Torbalı (Fizik), Mestan Uyur (Resim), Hülya Şerbetçioğlu (Sosyal Bilg.), Semra Elçi (Sosyal Bilgi.), Ünal Kartal (Fen Bilg.), Yasemin Şahin (Fen Bilg.), F.Gülay Özciva (Fen Bilg.), Mustafa Çiviler (Matematik), Mustafa Yılmaz (Matematik), Asiya Taşdemir (Matematik), Ender Can Erbaş (Resim-İş), Seyhan Özgen (Müzik), Hüseyin Akça (Fen Bilg.), Nebi Şahin (Matematik), Nilgün Çetin (Beden Eğt.), Serpil Pekşen (Matematik), Erol Öksüz (Fen Bilg.), Aziz Akçay (Din Kültürü), Filiz Dİnçer (Resim-İş), Cemile Özgür (Türkçe), Emine Sunay (Sosyal Bilg.), Halime Katı (Sosyal Bilg.), M. Ali Sağlam (Sosyal Bilg.), Mehmet Eriş (Sosyal Bilg.), Necmi Öztürk (Matematik), Ali İlhan (Matematik), Selma Bayburtlu (Fen Bilg.), Hatice Tat (Fen Bilg.), Ülker Kaplan (Fen Bilg.), Birsen Karakaya (Fen Bilg.), Ziya Aksu (Din Kültürü), Zeki Ayhan (Beden Eğitimi), Canip Şimşek (Resim-İş), Nevcihan Şimşek (Resim-İş), Sıdıka Nadir (Giyim), Belkıs Döker (Nakış 2), Servet Yılmaz (Din Kültürü), Muradiye Bener (Sosyal Bilg.), Osman Yalçın (Almanca), İlkay Ebru Hindistan (Müzik), Süleyman Vural (Fen Bilg.), Nazife Esen (Coğrafya), Suna Çeltik (Kimya), Şirin Karadeniz (Fizik), Zeynep Gökoğlan (Fransızca), Hasan Hayri Berki (Bİyoloji), Ş. Ferhun Akçay (Fransızca), Gülhanım Şahin (Fen Bilg.), Zekeriye Eroğlu (Din Kültürü), Murat Tekneci (Fen Bilg.), Günsel Topçulu (İngilizce), Önder Atay (Beden Eğitimi), Hakkı Arslanoğlu (Almanca), Mustafa Süer (Matematik), Ersan Güçlü (Matematik), Erşen Yetim (Matematik), Bayram Boz (Matematik), Leyla Hacıosmanoğlu (Sosyal Bilg.), İlkay Burgul (Giyim), Şeyda Kiriş (Matematik), Jale Başışık (Beden Eğit.), Emel Cengizci (Resim-İş), Fatma Dağlı (Fen Bilg.), Cender Ender (Beden Eğit.), Cafer Güngör (Resim-İş), Zehra Cansu Karakoç (Matematik), A. Rıza İnal (Fransızca), Durali Ateş (Fransızca), Ramazan Dursun (Coğrafya), Zekiye Kılıçaslan (Fransızca), Zerrin Durudoğan (Fransızca), Nail Kodak (Beden Eğit.), Serpil Yıldırım (Beden Eğit.), Hasan Diker (Fizik), Sevim Diker (Fizik), Osman Maydos (Fen Bilg.), Şükran Uyanık (Fen Bilg.), Firaz Tektaş (Sosyal Bilg.), Ülkü Kaşıkçı (El Sanatları Çiçek), Serap Delibaş Yıldız (Beden Eğit.), F. Aysun Motuk (Beden Eğit.), Salih Katı (Sosyal Bilg.), Mehmet Uslu (Sosyal Bilg.), Ayfer Cücen (El Sanatları Çiçek), Hasan Kan (Edebiyat), Hayriye Okur (Felsefe), Ali Serdar Güden (Felsefe), M. Faruk Sağlam (Din Kültürü), Elif Gümüş (Din Kültürü), Metin Gürkan (Matematik), H. Süleyman Dağ (Matematik), Eyüp Erdem (Matematik), Eyüp Demiröz (Matematik), Şükrü Özkan (Matematik), Yaşar Özçelik (Fizik), Dilek Yılmaz (Fizik), Ali İhsan Limocu (Fizik), Mehmet Özgün (Fizik), Mustafa Vakit (Fizik), Mehmet Alnıak (Kimya), Durmuşali Atik (Kimya), Aliye Özbay (Kimya), Ahmet Bardakçı (İngilizce), Bayram Yılmaz (Almanca), İpek İkizoğlu (Almanca), Sifade Kural (Fransızca), Fatma Arslan (Müzik), Kadir Cengiz (Resim-İş), Atilla Metilli (Sosyal Bilg.), Cemil Bayer (Tarih), Faruk Tekin (Coğrafya), Mehmet Nebil Korkmaz (Fen Bilg.), Veli Önal (Fen Bilg.), İlker Yiğiter (Fen Bilgisi), İbrahim Bucak (Metal İşleri), Behzat Varol (Metal İşleri), Osman Tepe (Metal İşleri), Mustafa Çelik (Elektronik), Fahrettin Beyoğlu (Din Kültürü), Ali Atasoy (Elektrik), İ. Alper Şenova (Elektrik), Handan Altıntop (Fen Bilg.), İrfan Çelik (Matematik), Nagehan Cesur (Matematik), Sema Manaz (Matematik), Serpil Bacaksız (Matematik), Ayşin Karabacak (Gıda Teknik), Yılmaz Yıldız (Ağaç İşleri), Mustafa Eker (Ağaç İşleri), Faik Zafran (Ağaç İşleri), Yüksel Toptaş (Ağaç İşleri), Osman Deniz (Tesviye), O. Fevzi Öz (Tesviye), Veysel Büyükdemir (Tesviye), Nabi Aslan (Tesviye), F. Demiz Özgenç (Biyoloji), Meliha Dolunay (Biyoloji), Haydar Tarkan (Biyoloji), Fehmi Tezcan (Matematik), Bekir Turgut (Matematik), Kerem Canyılmaz (Beden Eğitimi), Nuray Erginsoy (Almanca), Özlem Acısu (Kimya), Afife Topçu (Kimya), Emine Mart (İngilizce), Yavuz Yalçın (Fizik), Funda Nacak (Coğrafya), Neriman Yıldız Subaşı (Fizik), Mukaddes Kazancı (Sınıf Öğrt), Numan Öztürk (Sınıf Öğrt), Kemal Tepe (Sınıf Öğrt), Osman Türker (Sınıf Öğrt), Y. Sibel Korkmaz (Sınıf Öğrt), Halil Kılıç (Sınıf Öğrt) Neriman Özay (Sınıf Öğrt), Fevzi Peker (Sınıf Öğrt), Fehmi Başkan (Sınıf Öğrt), Zerrin Yavuz (Okul öncesi Öğrt), Nilgün Kabasakal (Sınıf Öğrt), Recai Bilgin (Sınıf Öğrt), Mehmet Kolakoğlu (Sınıf Öğrt), Nermin Yazar (Sınıf Öğrt), Saliha Öztürk (Sınıf Öğrt), Halil Ekin (Sınıf Öğrt), Duygu Özsan (Sınıf Öğrt), Necip İncemızrak (Sınıf Öğrt), Tezcan Karakaş (Sınıf Öğrt), Gülsüm Karakaş (Sınıf Öğrt), Yusuf Altay (Sınıf Öğrt), Nermin Açıkgöz (Sınıf Öğrt), Sedrettin Urhan (Sınıf Öğrt), Cahide Aker (Sınıf Öğrt), Atila Kılıçoğlu (Sınıf Öğrt), Ruhsar Yekeler (Sınıf Öğrt), Sevgi Akın (Sınıf Öğrt), Ahmet Altuntaş (Sınıf Öğrt), Alaaddin Bilkay (Sınıf Öğrt), Nevin Küçük (Sınıf Öğrt), Fatma Cankurtaran (Sınıf Öğrt), Seval Özgen (Sınıf Öğrt), Necati Alp (Sınıf Öğrt), Beyhan Kurt (Sınıf Öğrt), Adnan Kurt (Sınıf Öğrt), Hatice Akınca (Sınıf Öğrt), Adnan Özdemir (Sınıf Öğrt), Nurten Başar (Sınıf Öğrt), Zuhal Sandıkçı (Sınıf Öğrt), Gülgün Datçalı (Sınıf Öğrt), Hanife Kurnaz (Sınıf Öğrt), Ali Demirel (Sınıf Öğrt), Sıdıka Ersoy (Sınıf Öğrt), Mukaddes Özdemir (Sınıf Öğrt), Yıldır Orhan (Sınıf Öğrt), Sebihan Özkaynak (Sınıf Öğrt), Meral Gürkan (Sınıf Öğrt), Hasan Şimşek (Sınıf Öğrt), Filiz Çelik (Sınıf Öğrt), İsmail Tetik (Sınıf Öğrt), Süleyman Çelebi Öğüt (Sınıf Öğrt), Veli Balaban (Sınıf Öğrt), Şevkiye Baydar (Sınıf Öğrt), Münevver Nursel Armağan (Sınıf Öğrt), Nebahat Emirdar (Sınıf Öğrt), Ramazan Sarıgöl (Sınıf Öğrt)

    YENİ GÖREV YERİ ANTALYA MERKEZ TURGUT REİS İLKÖĞRETİM OKULU 5 NOLU EĞİTİM BÖLGESİ KOORDİNATÖR OKULU OLAN ÖĞRETMENLER

    Faruk Boyacı (Matematik), Suna Yapıcı (Fen Bilgisi), Kenan Çer (Sosyal Bilg.), Tahir Demiryas (Müzik), Ünal Şahin (Beden Eğitimi), Nükhet Demirtaş (Çocuk Gelişimi), Birsen Duruma (Beden Eğitimi), Hanife Hüyük (Resim-İş), Veli Tuğ (Din Kültürü), Hakan Bala (İş Eğit.), Hakverdi Durmuş (İş Teknik), Nurettin Serttaş (Matematik), Cazibe Gül (Matematik), Dilek Okşan Turgut (Matematik), Gülayşe Özcan (Türkçe), H. Gürsel Kuzu (Müzik), Kamile Gençoğlu (Ev Ekonomisi), Aylin Ertap (Türkçe), Tarık Okan (Matematik), Kazım Kaya (Matematik), Ahmet Doğan (Matematik), Şen Söğüt (Fen Bilg.), Gülşen Abbak (Fen Bilg.), Nadir Acar (Fen Bilg.), Nadir Acar (Fen Bilg.), İbrahim Çayır (Fen Bilg.), Saim Dönmez (Sosyal Bilg.), Havana Uyan (Sosyal Bilg.), Osman Yazarlı (Sosyal Bilg), Metin Erdoğan (Fransızca), Ökten Hami Top (Almanca), Sevgi Acar (Almanca), Necla Sağlam (Resim-İş), Metin Herek (Türkçe), Yusuf Şengül (Matematik), Erdal Savaş (Müzik), Fisun Akçay (Beden Eğitimi), Nebile Tüzün (Sosyal Bilg), Simay Aksa Altuğ (Sosyal Bilg), Meden Köse (Almanca), Bekir Yıldız (Fen Bilg.), Bekir Yıldız (Fen Bilgisi), Cebrail Mike (Fen Bilgisi), Gülfer Çakmak (Fen Bilgisi), Şükran Erkmen (Çiçek), Tülay Yıldırım (Türkçe), Hülya Konakay (Çiçek 1), Nursen Yıldırım (Fen Bilgisi), Deniz Yılmaz (Fen Bilgisi), Hasan Çelikol (Fen Bilgisi), Emsal Vural (Fen Bilgisi), Gülay Doğruöz (Fen Bilgisi), D. Ali Yıldırım (Fen Bilgisi), Nadire Burcu Gür (Müzik), Levent Aydın (Beden Eğitimi), Nesrin Kan (Resim-İş), H. Alev Turgut-Gençelli (Sınıf Öğrt), Ayşe Uyan (Sınıf Öğrt), Nilüfer Çelik (Sınıf Öğrt), Nil Şimşek (Sınıf Öğrt), Fatma İlter (Sınıf Öğrt), Harika Bilgin (Sınıf Öğrt), Ayşe Özdemir (Sınıf Öğrt), Zikri Özdemir (Sınıf Öğrt), Hüsamettin Gül (Sınıf Öğrt), Aysel İbili (Sınıf Öğrt), Bayram Demir (Sınıf Öğrt), Mehmet Yalın (Sınıf Öğrt), Gülsüm Gökalp (Okul Öncesi Öğrt), Türkçen Kaplan (Sınıf Öğrt), Yaşar Soydan (Sınıf Öğrt), Mehmet Küçük-Çalgaz (Sınıf Öğrt), Necat Alptekin (Sınıf Öğrt), Hasan Demir (Sınıf Öğrt), Faik Ünal (Sınıf Öğrt), Ümmüşan Özergül (Sınıf Öğrt), Şerife Uçar (Sınıf Öğrt), Ahmet Küçükkaya (Sınıf Öğrt), Servet Uyar (Sınıf Öğrt), Ahmet Karaca (Sınıf Öğrt), N. Filiz Ünal (Sınıf Öğrt), Mehmet Bulan (Sınıf Öğrt), Necdet Ülker (Sınıf Öğrt), Abdüsselam Nuray (Sınıf Öğrt), Nursel Nuray (Sınıf Öğrt), Fermuzan Öztürk (Sınıf Öğrt), Hatice Uslu (Sınıf Öğrt), Gülsüm Türk (Sınıf Öğrt), Yaşar Sorguç (Sınıf Öğrt), Bilal Traş (Sınıf Öğrt), Zeynep Çapar (Sınıf Öğrt), Apil Yapıcı (Sınıf Öğrt), Yeşim Cengiz (Sınıf Öğrt), Özlem Karanfil Yılmaz (Okul öncesi Öğrt), Münevver Soydal (Sınıf Öğrt), Zeki Altıparmak (Sınıf Öğrt), Nilgün Örem (Sınıf Öğrt), Süreyya Coşkun (Sınıf Öğrt), Mehmet Saraç (Sınıf Öğrt), Naciye Yerli (Okul öncesi Öğrt), Bayram Dede (Sınıf Öğrt), Meral Özcan (Sınıf Öğrt)

    YENİ GÖREV YERİ ANTALYA MERKEZ LEYLA KAHRAMAN SEVİM ERTENÜ İLKÖĞRETİM OKULU 4 NOLU EĞİTİM BÖLGESİ KOORDİNATÖR OKULU OLAN ÖĞRETMENLER

    Zekeriya Pişkin (Sosyal Bilgiler), Abdülkadir Ahıskalı (Fransızca), Gülümser İncesu (Matematik), İsmail Katırcıoğlu (Resim-İş), Mevlüt Kaya (Din Kültürü), Metin Dalaman (Beden Eğitimi), Nesrin Ceyhan (Ev Ekonomisi), Serap Çalışkan (Müzik), H. Halil Sarıyar (Resim-İş), Mustafa Dönmez (Beden Eğitimi), Ayşe Nurcan (Matematik)

    Devamı Yarın

    Etiketler:
    

      EN ÇOK OKUNANLAR

        Sayfa Başı