AYDIN HABERLERİ

Aday Adayı Doç. Dr. Oğurlu’dan Didim Teşkilatına Ziyaret

IHA
24.02.2015 - 09:40Son Güncelleme :

AK PARTİ AYDIN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI DOÇ. DR. MUSTAFA OĞURLU, TEŞKİLAT ZİYARETLERİ KAPSAMINDA AK PARTİ DİDİM İLÇE YÖNETİMİNİ ZİYARET EDEREK KENDİNİ TANITI HEDEFLERİNİ ANLATI. OLDUKÇA SICAK VE SAMİMİ BİR ORTAMDA GERÇEKLEŞEN ZİYARETTE OĞURLU, HEDEFLERİNİN AYDIN HARİTASINI 7 HAZİRAN’DA AK PARTİ’NİN RENKLERİ İLE BOYAMAK OLDUĞUNU SÖYLEDİ.

IHA

Ak Parti Aydın Milletvekili Aday Adayı Doç. Dr. Mustafa Oğurlu, teşkilat ziyaretleri kapsamında Ak Parti Didim İlçe Yönetimini ziyaret ederek kendini tanıtı hedeflerini anlatı. Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Oğurlu, hedeflerinin Aydın haritasını 7 Haziran’da AK Parti’nin renkleri ile boyamak olduğunu söyledi.
Akşam saatlerinde Didim İlçe Teşkilatını ziyaret eden AK Parti Aydın Milletvekili Aday Adayı Doç Dr. Mustafa Oğurlu’yu İlçe Başkanı Cenk Ünlü, Kadın Kolları Baikanı Emel Tan, Gençlik Kolları Başkanı Kaan Özal Duran, yönetim kurulu üyeleri ve partililer karşıladı.
Akademik bir kimliğe sahip olan tıp doktoru Doç. Dr. Mustafa Oğurlu’nun Ak parti’den aday adayı olmasını önemsediklerini belirten İlçe Başkanı Cenk Ünlü, “Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nin başhekimliğini yapmış, akedemisyen ve tıp doktoru bir isim olan Doç. Dr. Mustafa Oğurlu’nun ‘Ben de bu davanın bir parçasıyım’ diyerek 7 Haziran 2015 seçimlerinde aday olmasından dolayı kendisine teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.
Konuşmasında kendisini tanıtan ve günümüz Türkiye’sinde eski siyaset düzeni ve tabularının yıkıldığını ve yerine hiçbir kimlik unsuru göze alınmaksızın demokrasinin herkes için var olduğunu söyleyen Doç. Dr. Mustafa Oğurlu, “Bizim sevdamız hasletimiz bu hareketten yanaydı. Bir gün deselerdi ki, ‘Türkiye kendi özgür iradesi ile yaşayacak, din, dil, ırk gözetmeksizin bu ülkede yaşayan herkes eşit şekilde haklara sahip olacak belki de inanılması güç olurdu. Ama Ak Parti dönemi ile birlikte bu güzellikler gerçekleşti. Aydın’a ve ülkemize hizmet için bu yola çıktık. Hep birlikte Aydın sevdası ile ülkemizi daha güzel günlere götürmek esas gayemiz. Gönlü kırılmış kim varsa gönüllerini alıp 7 Haziran’da Aydın’ın haritadaki rengini AK Parti renkleri ile süslemeliyiz. Bizler bu inanç ve sevda ile yola çıktık. Bu yolda hepinizin desteğine ihtiyacımız var. Daha çok çalışarak Harita’da Efe’nin rengini değiştirmeliyiz” diye konuştu.
Şu anda aday adayı olarak yola çıkan 55 kişi olduğunu ancak sonuç ne olursa olsun takım galibiyeti için çalışmanın esas olduğuna inandığını belirten Doç. Dr. Oğurlu, “AK Parti’nin bu ülkeye kazandırdıkları ortada. Aydın kazanırsa herkes kazanacak, Aydın kaybederse herkes kaybedecek. Bu bilinçle seçimlere hazırlanmalıyız” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Aday Adayı Doç. Dr. Oğurlu’dan Didim Teşkilatına Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2015 tarihinde saat 09 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Aday Adayı Doç. Dr. Oğurlu’dan Didim Teşkilatına Ziyaret haberi güncellenecektir.

AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ

16 Mart 2018, Cuma
 • İmsak
  05:51
 • Guneş
  07:12
 • Öğle
  13:23
 • İkindi
  16:44
 • Akşam
  19:23
 • Yatsı
  20:38
Sayfa Başı