SAKARYA HABERLERİ

Aday Adayı Ali İnci: “Bize Güvenenlerin Başını Yere Eğdirmedik”

IHA
27.02.2015 - 11:56Son Güncelleme :

ADAY ADAYI ALİ İNCİ: “BİZE GÜVENENLERİN BAŞINI YERE EĞDİRMEDİK”

IHA

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ali İnci, Kocaali ve Karasu ilçe teşkilatları ile bir araya geldi. Teşkilatlar da büyük sevgi ile karşılanan İnci, “Bize güvenenlerin başını yere eğdirmedik. Biz Sakarya’ya sevdalıyız”dedi.
İnci, teşkilat mensuplarına yaptığı konuşmada, “Ülkemiz için son derece önemli olan bir seçim yaklaşıyor. 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde inşallah ilk hedef Türkiye genelinde 400 vekil çıkarmak olacaktır. Sakarya’da ise nasıl yerel seçimlerde AK Parti 17-0 yaptıysa inşallah bu seçimlerde de 7-0 yapacaktır. Sakarya AK Parti’nin kalesidir" dedi. Teşkilatlar tarafından büyük bir sevgi ile karşılanan Başkan İnci, “ Bize inanan ve güvenen insanların başlarını hiç öne eğdirmedik. Sakarya’daki çalışmalarımızı bundan önce teşkilatlarımızla birlikte sürdürdük, bundan sonra da birlikte çalışarak Sakarya’mızı Yeni Türkiye’nin vizyonu doğrultusunda daha da ileriye götüreceğiz. Biz Sakarya’ya sevdalıyız, Sakarya’nın her sokağını ve mahallesini yakından bilen, sorunlarıyla ilgilenen, çözüm üreten anlayışımızı hangi görev verilirse verilsin yerine getirmek için dün olduğu gibi bugün de yarın da çalışacağız" dedi. İnci sözlerine şöyle devam etti: “Her zaman en doğruyu seçen bu büyük millet yine en iyiyi seçecek. 2015 seçimleri ile meclise girecek olan vekiller darbe ürünü anayasanın yerine milletin anayasasını yapacak, çözüm sürecinin yasal zeminini oluşturacak ve paralel yapı ile mücadeleyi daha etkin devam ettirecek olan isimlerdir. Bu açıdan son derece önemlidir. Yereli bilmezseniz, Sakarya için projeler üretemezsiniz. Ancak bu şekilde şehre proje sunabilir, gelişmeyi sürdürebilirsiniz” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Aday Adayı Ali İnci: “Bize Güvenenlerin Başını Yere Eğdirmedik” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2015 tarihinde saat 11 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Aday Adayı Ali İnci: “Bize Güvenenlerin Başını Yere Eğdirmedik” haberi güncellenecektir.

SAKARYA NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:21
 • Guneş
  08:09
 • Öğle
  13:05
 • İkindi
  15:26
 • Akşam
  17:40
 • Yatsı
  19:17
Sayfa Başı