« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Adaşlar iddialı

Beko Basketbol Ligi takımlarından Banvitspor'un iki önemli “adaş” oyuncusu Barış Özcan ve Barış Ermiş, lig öncesi oldukça iddialı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Barış Özcan, hazırlık dönemini çok iyi geçirdiklerini, Banvitspor'un geçen yıl sergilediği vasat performansı unutturmak için çok çalışacaklarını söyledi.

Güçlü bir kadro oluşturulduğunu ifade eden Özcan, “Banvitspor, bu kadroyla TBL'de ilk 4 takıma arasında yer alacaktır. Bunu başarmak için de sezon öncesi yoğun bir tempoyla antrenman yapıyoruz” dedi.

Özcan, basketbola OYAK Renault'nun altyapısında başladığını, daha sonra sırasıyla Tuborg, Beşiktaş ve Türk Telekom formalarını giydiğini belirterek, “Banvitspor gibi basketbola çok ciddi yatırım yapan bir kulübe geldiğim için mutluyum. Burada kolej havası var. Geçen yıl takım, beklenen performansı sergileyememiş. Bu sezon taraftarlarımızı güldüreceğimize inanıyoruz” diye konuştu.

Efes Pilsen'in altyapısında yetişen, Türk Telekom ve Karşıyaka formalarını da giyen Barış Ermiş de Banvitspor'un zirveye oynayacağını iddia etti.

Yönetim, teknik heyet ve oyuncular olarak çok iyi kaynaştıklarını ifade eden Ermiş, “Lig başlayınca taraftarlarımızla da kenetlenince gücümüz daha da artacak. Hedef kesinlikle ligde ilk 4 arasında yer almak olacak. Camiamızın bundan şüphesi olmasın. Bunu başaracak kadro kalitesine sahibiz” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz