SAKARYA HABERLERİ

Adapazarı Belediyesi Hizmetlerini E-devletden De Sunmaya Başladı

IHA
07.10.2015 - 12:14Son Güncelleme :

ADAPAZARI BELEDİYESİ HİZMETLERİNİ E- DEVLETDEN DE SUNMAYA BAŞLADI

IHA

Adapazarı Belediyesi hizmetlerini, www.turkiye.gov.tr linki üzerinden erişim sağlanan e-Devlet Kapısından da sunmaya başladı.Uygulama ile vatandaşlar istedikleri sorgulamaları e-Devlet Kapısı’ndan belediyeye gelmeden de yapabilecek.
Adapazarı Belediyesi Sakarya’da belediyeler arasında e-Devlet Kapısı uygulamasına geçen ilk belediye oldu. Bilgi İşlem Müdürlüğü,belediye hizmetlerinin devletin elektronik kapısı olarak nitelendirilen www.turkiye.gov.tr linki ile erişim sağlanan e-Devlet üzerinden yapılabilmesi için uygulamayı başlattı. Bilgi İşlem Müdürlüğü, tüm kamunun bilgi sistemlerini tek bir çatı altına toplayarak vatandaşa tek bir noktadan hızlı bir şekilde hizmet sunmayı hedefleyen E-Devlet kapısına entegrasyon çalışmalarını tamamlayarak sisteme geçiş yaptı. Belediye hizmetlerinin vatandaşa, en kolay ve etkin yoldan, kaliteli, hızlı, kesintisiz ve güvenli bir şekilde ulaştırılmasını sağlamak amacıyla başlatılan e-Devlet kapısı hizmeti ile Adapazarı Belediyesi bünyesinde bulunan Arsa Rayiç Değerleri, Beyan Bilgileri Sorgulama, Borç Bilgileri Sorgulama, Sicil Bilgileri Sorgulama, Tahsilat Bilgileri Sorgulama gibi hizmetlere kolayca erişim sağlayabilecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Adapazarı Belediyesi Hizmetlerini E-devletden De Sunmaya Başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Ekim 2015 tarihinde saat 12 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Adapazarı Belediyesi Hizmetlerini E-devletden De Sunmaya Başladı haberi güncellenecektir.

SAKARYA NAMAZ VAKİTLERİ

14 Aralık 2017, Perşembe
 • İmsak
  06:19
 • Guneş
  08:08
 • Öğle
  13:04
 • İkindi
  15:25
 • Akşam
  17:39
 • Yatsı
  19:16
Sayfa Başı