ADANA HABERLERİ

Adana'nın muhteşem hava fotoğrafları

DHA
31.03.2016 - 11:27Son Güncelleme :

Adana'nın muhteşem hava fotoğrafları

DHA

FOTOĞRAF sanatçısı Ali Kabaş'ın Adana'yı havadan görüntülediği fotoğraflar 4. Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı kapsamında izlenime sunulacak. 'HAVADANADANA' adlı sergi, 7-10 Nisan arasında Divan Adana Oteli'nde ziyarete açılacak.

New York ve İstanbul'da toplam altı kişisel sergi açan fotoğraf sanatçısı Ali Kabaş, sergi için paramotoruyla uçarak Yumurtalık, Karataş, Taşköprü, Alman Köprüsü, Yılankale, Baraj Gölü gibi Adana'nın ünlü mekanlarında çekim yaptı. Adana doğumlu sanatçı, ilin tarihi ve doğal güzelliklerini farklı bir açı ile havadan fotoğrafladığını belirterek "Benim için de çok heyecan verici bir proje oldu. Doğduğum ve büyüdüğüm topraklardaki bu güzellikleri Adanalı dostlarla paylaşabilmekten çok mutluyum" dedi.

ADANA,(DHA)

(31.3.2016 FOTOĞRAFLI)

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Adana'nın muhteşem hava fotoğrafları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 11 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Adana'nın muhteşem hava fotoğrafları haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı