« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Adana'nı hedefi Süper Lig

Adana Demirspor Basın Sözcüsü Yavuz: "Süper Ligi hedefleyen bir takımız. Tüm hazırlık maçlarımızı Süper Lig takımlarıyla yapıyoruz"dedi.

A.A
SON GÜNCELLEME

PTT 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor'un basın sözcüsü Yüksel Yavuz, bir üst ligi hedefleyen bir takım olduklarını, bu nedenle tüm hazırlık maçlarını Spor Toto Süper Lig takımlarıyla yaptıklarını bildirdi.

Yavuz, yazılı açıklamasında, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Adana Şubesi'nin eski başkanlarından rahmetli Ali Hoşfikirer anısına cumartesi günü Spor Toto Süper Lig takımlarından Medikal Park Antalyaspor ile hazırlık maçı yapacaklarını belirtti.

Özel karşılaşma tekliflerine duyarlılık gösteren Medical Park Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer'e yönetim kuruluna ve teknik direktör Samet Aybaba'ya, Mustafa Tuncel başkanlığındaki yönetim kurulu olarak teşekkür eden Yavuz, "Süper Ligi hedefleyen bir takımız. Bu nedenle tüm hazırlık maçlarımızı Süper Lig takımlarıyla yapıyoruz" ifadelerini kullandı.

Karşılaşmadan elde edilecek tüm hasılatın Hoşfikirer ailesine verileceğini ifade eden Yavuz, ancak Hoşfikirer ailesinin hasılatın bir kuruma bağışlanmasını istediğini kaydetti.

Yavuz, Medikal Park Antalyaspor karşılaşmasında kale arkası ve maraton tribün bilet fiyatının 5, kapalı tribünün ise 10 TL olduğunu, kombine biletlerinin bu karşılaşmada geçersiz olacağını bildirdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz