ADANA HABERLERİ

Adana'da binicilik heyecanı

DHA
27.04.2017 - 14:39Son Güncelleme :
DHA

ADANA(DHA)TÜRKİYE Binicilik Federasyonu'nun düzenlediği  Anadolu Ligi 1. Ayak Binicilik Engel Atlama Yarışmaları hafta sonu Adana Atlı Spor Kulübü'ünde yapılacak.
Adana Atlı Spor Kulübü Başkanı Ali Cerit, toplamda 6 ayak ve bir finalden oluşan Anadolu Ligi 1. Ayak müsabakalarına Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Konya, Mersin, Gaziantep, Adana illerinden toplamda 60 atın katılacağını açıkladı.
Cerit şöyle konuştu "Kulüp olarak tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Deneyimli ekibimizle yine en eyi şekilde ev sahipliği yapacağız. Adana ayağında Cumartesi ve Pazar günleri 5'er yarışma yer alıyor. Yarışmaların her iki günde de başlama saat 10:00'da başlayacak. Yarışmalar arasında Pony atlarının da bulunması organizasyona ayrı bir heyecan katacaktır.  Adana Atlı Spor Kulübü'nde gerçekleşecek müsabakalara  tüm Adana halkı davetlimizdir."
DHA(AP)27.4.2017 FOTOGRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Adana'da binicilik heyecanı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 14 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Adana'da binicilik heyecanı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı