ADANA HABERLERİ

Adana Girişim Teknolojileri E-ticaret Buluşması

IHA
15 Ekim 2015 - 14:12Son Güncelleme : 15 Ekim 2015 - 14:13

ETKİNLİĞE EMEĞİ GEÇENLERE PLAKET VERİLDİ.

IHA

Adana’da “Adana Girişim Teknolojileri E-Ticaret Buluşması” yapıldı.
EticaretSEM, Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) işbirliğiyle gerçekleştirilen Adana Girişim Teknolojileri E-Ticaret Buluşması, Metin Uca’nın moderatörlüğünde Sheraton Adana Hotel’de yapıldı.
Buluşmanın açış konuşmasını yapan Adana Ticaret Odası (ATO) Başkanı Atilla Menevşe, işletmelerin rekabet gücünü yükseltmek için inovatif, sürdürülebilir, dinamik, bilgi ve teknoloji tabanlı bir işletme anlayışına geçmek zorunda olduklarını kaydetti.
Elektronik ticaretin dünyada ve Türkiye’de hızla gelişerek geleneksel satış ile pazarlama usüllerinin yerini aldığına değinen Menevşe, “E-ticaret, işletmeler için gerçekten önemli bir fırsat, yeni bir Pazar ve pazarlama alanıdır. Bu olanak iyi değerlendirilmelidir. Bugün detaylarıyla inceleneceği üzere e-ticaret için yasal ve teknik bakımdan ülkemizin tüm altyapısı hazırdır, olgunlaşmıştır. Öte yandan e-imza, e-fatura, web sitesi gibi yasal mevzuatlar da işletmeleri teknolojiye zorlamaktadır. Yani, ticaretin geleceği teknolojidedir. Bu nedenle bu etkinlik Adana’nın geleceği ve ekonomisi için son derece önemlidir” diye konuştu.
Açış konuşmasının ardından etkinliğe emeği geçenlere plaket verildi. Plaketin ardından ise KOBİ’lerin internetin gücünden maksimum oranda faydalanması, işlerini dijital dünyaya tam ve eş zamanlı entegre etmesi için alanlarında en iyi isimlerin konuştuğu paneller düzenlendi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Adana Girişim Teknolojileri E-ticaret Buluşması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Ekim 2015 tarihinde saat 14 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Adana Girişim Teknolojileri E-ticaret Buluşması haberi güncellenecektir.

  ADANA NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Ağustos 2017, Cuma
  • İmsak
   04:06
  • Guneş
   05:51
  • Öğle
   12:53
  • İkindi
   16:37
  • Akşam
   19:35
  • Yatsı
   21:06
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı