Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Adana Demirspor'dan Livorno'ya davet

TFF 2'nci Lig 4'ncü grupta yer alan Adana Demirspor, İtalya takımlarından Livorno'yu hazırlık maçı için Adana'ya davet etti.

Mustafa BAL / ADANA (DHA)
SON GÜNCELLEME

Adana Demirspor Kulüp Başkanı Bekir Çınar, konu ile ilgili olarak şunları söyledi: "Livorno takımı ile birçok ortak yanımız var. Bunların en önemlisi her ikisinin işçi takımından kurulması, ateşli taraftarlara sahip olması, ırkçılığa karşı duruş sergilemeleri ve endüstriyel futbola karşı olmaları. İki takım taraftarları fan clublarında görüşmeler yapıyor. Bizim taraftarlarımız bu görüşmeyi yönetimimize aktardı. Yönetim kurulu olarak da bu öneriyi dikkate aldık ve Livorno takımı yöneticileriyle resmi yazışmalara başladık."

TARAFTARLAR OLİMPİYAT STADI'NI İSTİYOR

6 Eylül'de Adana 5 Ocak Stadı'nda Livorno ile oynamayı planladıkları hazırlık maçı ile ilgili olarak, Türkiye'nin dört bir yanından olumlu görüşler aldıklarını anlatan Başkan Çınar, "Taraftarlar fan clublarda 5 Ocak Stadı'nın yetmeyeceğini, Olimpiyat Stadı'nı doldurabileceklerini belirtiyor.

Ancak biz 5 Ocak Stadı'nda oynamayı düşünüyoruz. Livorno takımınında taraftarlar grubunu davet ettik. Çok mükemmel bir organizasyon olacak" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz