Dünya Haberleri, Son Dakika, Haberler

DÜNYA

  Adam tutup karısına tecavüz ettirdi

  04 Haziran 2009 - 07:22Son Güncelleme : 04 Haziran 2009 - 09:47

  ABD'nin Kuzey Carolina eyaletinde bir kişi, internetteki bir ilan sitesinden adam tutarak karısına tecevüz ettirdiği gerekçesiyle tutuklandı.

  ABD'nin Kuzey Carolina eyaletinde bir kişi, internetteki bir ilan sitesinden adam tutarak karısına tecevüz ettirdiği gerekçesiyle tutuklandı.
  Polis yetkililerinin açıklamasına göre, 25 yaşındaki sanığın karısı pazar sabahı polise telefon ederek, yatak odasında bıçaklı bir adam tarafından tecavüze uğradığını, kocasının da olay sırasında odada bulunduğunu bildirdi.

  Çiftin iki çocuğunun da olay sırasında evde bulunduğunu, ancak olaydan haberdar olmadıklarını belirten polis yetkilileri, yapılan soruşturmada kocanın sitedeki ilanlardan birini bularak, karısına “korkutucu taktiklerle” tecavüz etmesi konusunda anlaştığının belirlendiğini söyledi.

  Kadının olayla ilgili önceden bilgisi bulunmadığını da belirten yetkililer, kocanın saldırgana para ödeyip ödemediğinin bilinmediğini de söyledi.

  Duruşmadan önce cezaevinden çıkabilmesi için kefalet ücretinin 200 bin dolar olarak belirlendiği kocanın mahkemeye birinci dereceden tecavüzün yanı sıra olayla ilgili benzeri suçlamalardan da çıkacağı belirtildi.

  İNTERNETTE TECAVÜZ GÖRÜNTÜLERİ

  Phoenix'te ise, 20 yaşındaki Jonathon Richard Hock, sarhoş bir kadına tecavüz ettiği ve tecavüz görüntülerini internette yayımladığı gerekçesiyle tutuklandı.

  Polis açıklamasına göre, kadının evinde yapılan görüşmede ev sahibesinin sarhoş olup sızmasından yararlanan Hock, kadına tecavüz etti ve tecavüz görüntülerinin canlı olarak internette yayımladı.

  Yetkililer, ayrıca olayla ilgili iki fotoğrafın da bir başka internet sitesine gönderildiğinin belirlendiğini kaydetti. Bu tür olayların bilinenden daha fazla ve korkutucu düzeyde olmasından endişe ettiklerini belirten yetkililer, mağdurların mahcubiyet veya utanç nedeniyle sessiz kaldığını, ancak bunların sadece şikayetle ortaya çıkarılabildiğini vurguladı.

  Etiketler:
  Okuyucu Yorumları { Toplam 37 Yorum }
  • hakkı hakkı 5.6.2009 00:20:15
   Beyaz Melek en rezil ülke ise neden koşar adımlarla amerikaya gitmek istiyorsunuz oradaki sistem oturmuş ve tıkır tıkır işliyor siz önce ülkedeki duruma ve rezilliğe bakın mesela Hüsyin üzmez davası gibi
  • FIKRI nin FIKRI 4.6.2009 21:31:52
   TEKNOLOJI CIKTI MERTLIK BOZULDU(DELIKLI DEMIR DEMIS KÖROGLU;AMA SIMDI OLSAYDI HERHAL BÖYLE DERDI)
  • piri reis 4.6.2009 17:28:34
   Evet cok dogru sayin yorumcu arkadas.200 bin dolar.burdaki ismi ise bailout.ama bu parayi bir arada gormen nedeyse mumkun degil arti surekli goz hapsi ve bulundugun yeri terk edemezsin ve surekli bir gozetmenin var.daha anlatayim mi.Bizde de hemen hemen ayni seyler uygulansa toplum daha rahat eder
  • oktay erol 4.6.2009 16:59:19
   dünyada kaç tür insan vardır acaba? sanırım iki: birincisi, evrimi geciktirlmiş insanlar,. iki, evrimini sağlamış insanlar! bunlar mı? her ikisi de değil!
  • beyaz melek 4.6.2009 13:48:07
   Bu ne rezillik yaa! 200 bin dolarmı? Birde onu salı verme gibi niyetlerimi var?<br>ABD gerçekten dünyadaki en rezil ülke. Orada yaşayan vatandaşlarımızın Allah yardımcısı olsun... Hatta bütün dünyadaki insanların yardımcısı olsun...
  • Ekrem VERGİLİ 4.6.2009 13:24:32
   hastadır.buda şizofrenin bir çeşidi.yani cinsel işkenceden zevk duyma.zaman zaman tehlikelide olurlar.cinayette işler bu tipler.
  Sayfa Başı
  HaberlerMehmet ŞimşekekonomihaberADVOCAATFENERBAHÇEBeşiktaşFETÖ