Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Adalılar şaşkın

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

K.İrlanda'ya soğuk hindi

Milli Takımımızın K.İrlanda zaferi Britanya Adası'nda şok etkisi yarattı. İngiliz gazeteleri, Türkiye'nin üstün oyunuyla K.İrlanda'yı sahadan sildiğin yazdı.

<ı>Türkiye haketti

The Express on Sunday, Türkiye'nin Arnavutluk ve İsrail yenilgilerinden sonra baskı altındaki bir takıma hiç benzemediğine dikkat çekti ve zaferi hakettiği vurgulandı.

<ı>Koşan gölgeler

'McMenemy için çok soğuk hindi (Türkiye) kızartması' başlığını kullanan Sunday People, K.İrlandalı futbolcuların koşan gölgeleri andırdığını belirtti.

<ı>Sonuç berbat

K.İrlanda için utandırıcı bir gece olduğunu yazan Sunday Mirror, 'McMenemy'nin sefaleti'' başlığı altında verdiği haberde, ‘‘Sonuç berbat görülebilir ama çok daha kötüsü olabilirdi' yorumunu yaptı.

<ı>Paramparça

'McMenemy'nin kalbi sıkıştı’’ diyen News of the World ise, K.İrlanda’nın Türkiye tarafından et gibi paramparça edildiği vurguladı.

<ı>Sahadan sildi

The Observer de, 'McMenemy'in Adamları İçin Soğuk Hindi (Türkiye)' başlığı altında verdiği haberde, Türkiye'nin K.İrlanda'yı üstün oyunuyla sahadan sildiğini yazdı.

<ı>İrlanda parçalandı

K.İrlanda'nın Avrupa Şampiyonası elemelerine kötü bir başlangıç yaptığını yazan The Sunday Times, ‘‘İstanbul'daki ağır yenilgiyle K.İrlanda parçalandı.’’ dedi.Bunları da Beğenebilirsiniz