« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Adalı: Camiamıza teşekkür ederim

Beşiktaş Kulübü Başkanlık seçimlerinde aday olan Serdal Adalı, seçim sonrası yaptığı açıklamada, seçime girerken tek hedeflerinin Beşiktaş’ı daha ileri taşımak olduğunu belirterek tüm siyah beyazlı camiaya teşekkür etti.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
Adalı “Seçim sürecinde gece güzdüz iyi niyetle ve özveriyle çalıştık. Oylarını kullanmak üzere katılım gösteren tüm kongre üyelerimize teşekkür ederim. Seçim sonucunun Beşiktaşımıza hayırlı olmasını dilerim. Beşiktaş hepimizin aşkıdır, her zaman " SEN BEN YOK, BEŞİKTAŞ" var dedik, demeye de devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Serdal Adalı, seçim sürecine yönelik ise çok kısa sayılabilecek bir zamanda  adaylığını açıkladığına dikkat çekerek, Beşiktaş için önemli projeler oluşturduklarını, farklı bir vizyon ortaya koyarak bunu kongre üyelerine anlatmaya çalıştıklarını ifade etti. Seçim sonucunu ise  büyük bir saygı ile karşıladığını ifade eden Adalı, “Tüm bu süreç doğrultusunda öncelikle aileme, çalışma arkadaşlarıma, tüm Beşiktaş Kongre Üyelerine, taraftarlarımıza ve basın mensubu dostlarımıza teşekkürlerimi ve en derin saygılarımı sunuyorum“ dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz