Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Adalı: Biz seninle abi kardeş gibiyiz

Geçtiğimiz hafta Adalı'nın ağzından çıkan haberler sonrası bugün Metris Cezaevine ziyarete giden Beşiktaş Futbol Komitesi üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, Adalı ile 1.5 saate yakın süre görüştü.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Görüşmede basında çıkan haberlere değinen Adalı'nın, Zülfikaroğlu'a "Yazılanlara itibar etme. Beni burada en çok ziyaret edenlerin başında sen varsın. Biz seninle abi kardeş gibiyiz ve sen yönetimdeki kolumsun. Şu an mevcut şartlardan dolayı ayrı kaldık. Ama her zaman kalbimiz gönlümüz bir, hayırlısıyla buradan çıktıktan sonra eminim ki başarılı işlere imza atacağız."  dediği öğrenildi.
 
Zülfikaroğlu ise Adalı'ya "Merak etme, seni en iyi şekilde temsil ediyoruz. Her zaman senin yanındayım." şeklinde karşılık verdi.

Guti'nin kadroya alınmayışı hakkında da yorum yapan Adalı "Guti'nin tekrar takıma kazandırılması lazım. Hem Avrupa'da hem de Süper Lig'de zorlu maçlar oynuyoruz. Mutlaka gereken neyse yapın. Guti'yi kaybetmememiz gerekiyor." diye uyarıda bulundu.

Zülfikaroğlu da "Durumun farkındayız bizde elimizden geleni yapıyoruz. Sen bunları düşünme, futbolcular da bizler de seni çok özledik. En kısa sürede tekrar aramıza katılmanı bekliyoruz." dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz