SİİRT HABERLERİ

Adalet Bakanı Bozdağ, Siirt'te

AA / Zekeriya Güneş,Recep Çelik
28.02.2016 - 12:44Son Güncelleme :
AA / Zekeriya Güneş,Recep Çelik

SİİRT (AA) - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Siirt Cumhuriyet Başsavcısı Alparslan Ağçakale'yi makamında ziyaret etti.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere kente gelen Bozdağ, Cumhuriyet Başsavcısı Alparslan Ağçakale'yi makamında ziyaret etti. Bozdağ, burada yaptığı açıklamada, Türkiye'nin önemli tarih, kültür ve medeniyet merkezlerinden birisi olan Siirt'te bulunduklarını söyledi.

Ziyaret çerçevesinde Adalet Bakanlığının hem çalışmalarını değerlendirmek hem de valilik ve diğer birimlerle istişarede bulunacaklarını ifade eden Bozdağ, partisinin il danışma meclis toplantısına da katılacağını belirtti.

Bozdağ, "Yapmamız gerekler varsa onlarla ilgili hazırlıkları, çalışmaları arkadaşlarımız yapacak. Ayrıca Siirt’in sorunlarına ilişkin de yetkililerden bilgi almak, bizim Bakanlık olarak çözmemiz gerek konuları çözüme kavuşturmak. Yönetimimizin diğer bakanlıkları gereken konularda da diğer bakan arkadaşlarımızla çözmeye çalışacağız. Siirt halkına selamlar ve saygılarımı iletiyorum" dedi.

Bozdağ, toplantının ardından Siirt Baro Başkanı Cemal Acar'ı da ziyaret etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Siirt haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Siirt ilinden Adalet Bakanı Bozdağ, Siirt'te hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Şubat 2016 tarihinde saat 12 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Adalet Bakanı Bozdağ, Siirt'te haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı