Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Ada karıştı

  Cengiz SEMERCİOĞLU
  07 Mayıs 2011 - 01:00Son Güncelleme : 07 Mayıs 2011 - 17:08

  “Survivor”da bu kez yumruklar konuştu, Pascal Nouma ve Nihat Doğan arasındaki gerginlik kavgaya dönüştü. Ödül oyunu sırasında birbirine giren ikiliyi set ekibi güçlükle ayırdı.

  PASCAL NOUMA SURVIVOR'DA BÖYLE YARIŞMIŞTI

  PASCAL İLE NİHAT YUMRUK YUMRUĞA - WEB TV

  İŞTE O ANLAR- Foto/galeri    

  Kaşar kavgası 

  “Survivor”da önceki gün çamur havuzunda ödül oyunu oynandı. Dominik-Las Terenas’ta yapılan çekimlerde, gazeteciler de hazır bulundu. Oyunun finalinde Pascal Nouma, Nihat Doğan ve Ebru Destan yan yana mücadele etti. Ancak yarışı önde götüren Doğan’ın “Bunları kaşar ekmek gibi yerim ben” demesi, ortamın gerilmesine neden oldu. Destan’ın “Doğru konuş” uyarılarına kulak asmayan Doğan, rakiplerini yenince ipler koptu.

  Set ekibi ayırdı

  Sinirlenen Pascal Nouma, vücudundan aldığı çamuru Nihat Doğan’a fırlattı. Kadın oyuncuların “Sen kime kaşar diyorsun” tepkileri ortamı iyice gererken, Doğan ve Nouma arasındaki sataşmalar küfürleşmeye dönüştü. Ve sinirlerine daha fazla hakim olamayan Nouma, ünlü şarkıcıya saldırdı. Önce diğer yarışmacılar, ardından da set ekibi araya girip ikiliyi ayırdı. Herkesin “olay bitti” dediği anda Pascal, bir kez daha saldırıya geçti.  

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı