Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Acun'a resti çekti

  hurriyet.com.tr / MAGAZİN
  09.07.2012 - 11:55 | Son Güncelleme:

  Merve Büyüksaraç, Survivor yarışması hakkında yaptığı açıklamalara bu sabah yenilerini ekleyerek Acun Ilıcalı'ya resti çekti.

  Acun Ilıcalı, “Survivor Ünlüler-Gönüllüler” yarışmasından elendikten sonra hem Acun Medya ve hem de yarışma hakkında ağır ithamlarda bulunan Merve Büyüksaraç’a 500 bin TL değerinde tazminat davası açmıştı. 

  Merve Büyüksaraç ise yarışma hakkında yaptığı açıklamalara yenilerini ekleyerek twitter sayfası aracılığı ile Acun Ilıcalı'ya resti çekti.

  Büyüksaraç bugün twitter sayfası aracılığı ile şu açıklamaları yaptı;

  - 100 bin TL'lik maddeyle iradeleri bağlanmış kuzuları aleyhimde tanıklığa yönlendiren Acun'un kayıtlar ortaya çıkınca halini merak ediyorum.

  - Yalancı şahitlik yapan yarışmacı arkadaşlara tavsiyem, hukukçu bir tanıdıklarına yalancı şahitliğin cezasını sorsunlar.

  - Aynı arkadaşlar hiç bir montajsız görüntünün silenemediğini aynı avukat arkadaşlarından öğrenebilir! Demedi demeyin.

  - Yarın öbür gün sandviç yerken kaydı çıkacak olan yarışmacı arkadaşlar kendilerini iyi bilirler. iyi düşünün sonra yalan söyleyin derim!

  - Arkadaşlar %100'ünün montaj olduğu bir programda bir insanı tanıma ihtimaliniz % 0 dır!

  Kendisine "490.000 TL gidecek, üzülmelisin bence." twiti yazan bir takipçisine ise "Bence Acun'un daha fazla parası gidecek." cevabını verdi.

  Acuna resti çekti

  ACUN DEDİĞİNİ YAPTI

   

   

   

   

   

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı