« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Acıyorum sana

Manchester City Menajeri Hughes, Arsenal’i eledikleri kupa maçından sonra elini sıkmayan Wenger’e “Sen kederli, yaralı, acı duyulacak bir kaybedensin” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İNGİLTERE, iki ünlü teknik adamın kavgasını konuşuyor. Arsenal’i önceki gece Lig Kupası’nda 3-0 yenerek eleyen Manchester City’nin teknik direktörü Mark Hughes, maç sonrası elini sıkmayan Arsene Wenger hakkında çok ağır ifadeler kullandı. Arsenal’in ünlü teknik patronunun kendisi ile tokalaşmak yerine doğruca soyunma odasına gitmesi ile çılgına dönen Hughes, “Kazanmaya alıştığınız zaman, Arsene gibi kaybetmeyi unutabiliyorsunuz. Çok utanç verici bir andı. Sonuç ne olursa olsun, nezaketen de olsa bunu yapmak gerekiyor. Sen kederli, yaralı, acı duyulacak bir kaybedensin” dedi.
Ben onun elini sıkmıştım
Kendisinin Arsenal’e 6-2 yenildikleri maçtan sonra bile Wenger’in yanına giderek elini sıktığını hatırlatan Manchester City menajeri, “Çünkü benim ona karşı büyük bir saygım var. Ama şimdi bu hareketlerinden dolayı büyük hayal kırıklığına uğradım. Biraz daha kibar olabilirdi” ifadelerini kullandı. Arsene Wenger ise, Hughes’un uzattığı eli sıkmamasıyla ilgili ‘’Bu el sıkışmasının maçla bir alakası yok. Ben dilediğim kişiyle maçtan sonra el sıkışma özgürlüğüne sahibim’’ yorumunda bulundu.

Dalga geçti

ARSENE Wenger, kupada elendikleri Manchester City’ye laf atmadan da edemedi. Bu kulübün Lig Kupası’na verdiği önemi ve galibiyetin ardından yaşadıkları büyük sevinci ilginç bulduğunu vurgulayan Arsenal Menajeri, “Biz bu kupayı kazanmış olsaydık bile gidip etrafta şampiyon olduk diye bağırmayacaktık. Şampiyonlar
Ligi’nde çeyrek final veya FA Cup’ta yarı final oynamak, bu kupada yarı final oynamaktan çok farklı
duygular” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz