SAKARYA HABERLERİ

Acil Önüne Park Edilen Otomobiller Ambulans Geçişlerini Engelliyor

IHA
27.10.2015 - 10:16Son Güncelleme :

SEAH ACİL SERVİS VE AYAKTA HASTA ALIMI ÖNÜNE GELİŞİ GÜZEL BIRAKILAN ARAÇLAR OTOPARK SORUNU OLUŞTURUYOR.

IHA

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil girişi ve Ayakta Hasta Kabul girişi önüne gelişi güzel bırakılan otomobiller 112 Acil ekiplerinin geçişlerini engelliyor.
Sakarya’da önemli bir ihtiyacı karşılayacak ve Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin (SEAH) yanında kurulacak olan Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nin çalışmaları devam ederken inşaat nedeniyle ortaya otopark sorunu çıktı. Acil Servise hastalarını getiren vatandaşlar 112 ekiplerinin geçiş güzergahına ve Başhekimlik önüne araçlarını gelişi güzel bırakmaya devam ediyor. Gelişi güzel bırakılan araçlar ise 112 Acil ekiplerinin geçişlerini engelliyor. Hastanede çalışan özel güvenlikçiler ise kendi işlerinin yanı sıra araçların kimlere ait olduğunu tespit ettikten sonra araçları oradan kaldırma görevlerini de üstlenmiş durumda.
Yetkililer, inşaattan kaynaklanan çalışmalar nedeniyle hasta yakınlarının otopark olarak kullandığı alanlardan dolayı da anlayış gösterilmesini başhekimlik, 112 ekiplerinin geçiş güzergahına ve acil servis önlerine araçlarını park etmemelerini ifade ettiler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Acil Önüne Park Edilen Otomobiller Ambulans Geçişlerini Engelliyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 10 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Acil Önüne Park Edilen Otomobiller Ambulans Geçişlerini Engelliyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı