Dünya Haberleri

  Acıkan hırsız kendi pişirip kendi yedi

  Oktay Volkan Alkaya / oktay.alkaya@hurriyet.com.tr
  12.04.2016 - 15:38 | Son Güncelleme:

  Açlık sebebiyle hırsızlık yapmak zorunda olan insanların daha önce ekmek ya da başka bir gıda ürünü çaldığını duymuş olabilirsiniz, ülkemizde de pek çok kez örneği görülen bu vakalar çoğu zaman ardında bir dram barındırır. Ancak ABD Washington'da yaşanan bir hırsızlık olayı, benzer olaylardan oldukça farklı yaşandı...

  Yer ABD Washington'da ünlü bir hamburgercinin mutfağı. 18 Mart'ta yaşanan olayda, gece saatlerinde gizlice içeriye giren bir hırsız rahat tavırlarıyla dikkat çekiyor. Kılık kıyafetinden pek de hırsıza benzemeyen ancak alkollü olduğu düşünülen şahıs, mutfakta kısa bir tur atıp içeceğini alıyor ve sonrasında ocak başına geçip kendisine hamburger pişirmeye başlıyor! Mutfağı adeta kendin pişir, kendin ye tesisine çeviren genç adam ustaca hamburgerlerini hazırlarken bir ara cep telefonuyla da konuşmayı ihmal etmiyor.

  Acıkan hırsız kendi pişirip kendi yedi

  Henüz yakalanamayan "aç hırsız" yediği hamburgerler ve içtiği içecek dışında dükkandan bir şey almadan sakince olay yerinden ayrılıyor. Metropolitan polis departmanının verdiği bilgiye göre gece 03:00 civarında dükkana giren hırsız yaklaşık iki saat boyunca içeride zaman geçirmiş. Şimdilik güvenlik kamerası görüntüleri dışında şahıs hakkında başka bir bilgiye erişilemedi:

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı