Ege Haberleri

EGE

  Açık gıdalara hijyen teşhir

  Hürriyet Haber
  31.05.2011 - 22:25 | Son Güncelleme: 31.05.2011 - 22:25

  Gıda teşhir ekipmanlarının önde gelen markalarından Bidonss, kalabalık bir davetli topluluğunun katılımıyla 5’inci şubesini Gıda Çarşısı’nda açtı.

  Öz Filiz Şirketler Grubu Başkanı Hakan Özfiliz, ürün çeşitliliğin artması, zincir merketlerin ulusal ve yerel anlamda büyümesi, yerel markaların büyüme stratejisi içine girmesi ile perakende sektörünün hızla geliştiğini belirtti. Bunun gıda teşhir ekipmanlarının önem kazanmasını sağladığını söyleyen Özfiliz, “Türkiye’nin gerek ekonomik, gerek nüfus yoğunluğu açısından en büyük illerinden izmir, perakende sektörünün büyümesinden payını alan illerin başında geliyor. Ege Bölgesi’nin parlayan yıldızı izmir’de, 5’nci şubesini açan Bidonss, bölge perakendecilerinin çözüm ortağı olacak” dedi.

  Ambalaj yerine kaliteli ürüne

  Bidonss Yönetim Kurulu Başkanı Hayyim Yuhay, açık ve ambalajsız satılan ürünlerin hem daha hijyenik hem de daha gösterişli ve şık sunulmasını sağlayan özel çözümler üreten Bidonss’un tüketicinin gözünde yeni bir ihtiyaç yaratmak ve daha fazla ürün almasını sağlamak üzere teşhiri öne çıkaran projeler geliştirdiğini belirtti. Yuhay, Tüketicinin alırken ambalaja bedel ödemek yerine, aldığı ürünün kalitesine bedel ödemek istemesi ve mağazacılıkta ürün sunumunun öne çıkması inovatif, şık ve dikkat çekici teşhir ekipmanları ihtiyacını arttırıyor. Bu güçlü ihtiyacın sunumu ise Bidonss’a düşüyor” diye konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı