ANKARA HABERLERİ

Açığa alınan Meclis polisi, 'Vatan haini değilim' yazıp, intihar etti

DHA
27.04.2017 - 14:00Son Güncelleme :
Açığa alınan Meclis polisi, Vatan haini değilim yazıp, intihar etti
DHA

Nursima KESKİN / ANKARA, (DHA) - FETULLAHÇI Terör Örgütü (FETÖ) ile bağlantılı olduğu gerekçesiyle meslekten uzaklaştırılan TBMM Daire Başkanlığı'nda görevli polis memuru H.E., sosyal medya hesabına "Ben vatan haini değilim" yazdıktan sonra beylik tabancasıyla intihar etti. 
667 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) kapsamında, FETÖ ile irtibatlı olduğu belirtilen ve görevden uzaklaştırılan 9 bin 103 polisten 35'inin TBMM Koruma Daire Başkanlığı bünyesinde, Meclis'te çalıştığı belirlendi. TBMM'de görevli polis memuru H.E., açığa alındığını öğrendikten sonra beylik tabancasıyla gece yarısı yaşamına son verdi. H.E.'nin intihar etmeden önce akrabalarını aradığı ve  sosyal medya hesabına da "Ben vatan haini değilim. Vatanıma hiçbir zaman ihanet etmedim" diye yazdığı öğrenildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Açığa alınan Meclis polisi, 'Vatan haini değilim' yazıp, intihar etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 14 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Açığa alınan Meclis polisi, 'Vatan haini değilim' yazıp, intihar etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı