« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Acı itiraf

Beşiktaş Başkanı, takımının maçlarının kendisi için son dönemlerde büyük üzüntü olduğunu dile getirdi ve ekledi: ‘‘Artık kim dost kim düşman ayırt etmekte zorlanıyorum. Başkanlık büyük bir yalnızlık.’’

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
KEYİF DEĞİL

Beşiktaş Kulübü Başkanı Serdar Bilgili, ‘‘Bunu açık yürekle söylüyorum, benim için maçlara gitmek keyif değil’’ yorumu yaptı. Kulübün resmi yayın organı Beşiktaş Dergisi'nin son sayısındaki röportajında çarpıcı açıklamalarda bulunan Bilgili şu görüşleri bildirdi: ‘‘Keyifle, zevkle, heyecanla maça giden arkadaşları seyrediyorum.

HEP STRES

Tiyatroya gider gibi çocuklarını alıp maça gidiyorlar. Benim için ise bu gerçekten büyük bir sıkıntı, stres ve son dönemlerde üzüntü. Çok keyifli ve rahat gidemiyorum. Tiyatro seyreder gibi seyredemiyorum, gergin ve stresli oluyorum. Seçim dönemiyle bugünkü Bilgili arasında yaşam görüşü olarak çok fark var.

KISKANCIZ

Bunun en büyük nedeni ise, koltuğumun çok kıskanılan bir koltuk olması. Maalesef toplum olarak çok kıskancız. Kim dost, kim düşman. Bunu son dönemde ayırt etmekte çok zorluk çekmeye başladım. Çevrenizde çok insan var ama başkanlık aynı zamanda büyük bir yalnızlık. Bunları hissediyorum. Benim için gerçekten çok önemli bir hayat tecrübesi kazadım.’’

SEÇİM TAKIMI ETKİLER

30 Haziran tarihi itibariyle kulüp borçlarında, kriz ortamına karşın 12 milyon dolarlık azalma gerçekleştirdiklerine değinen Bilgili, Beşiktaş için borç batağı lafının bir hakaret olduğunu söyledi. Bilgili ayrıca, ‘‘Bizler gecici Beşiktaş kalıcıdır. Bölünmenin içine girersek, Beşiktaş'taki seçimler takımı etkiler, camiayı etkiler.’’ dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz