Abramoviç ailesi, tatil için Marmaris'te

AA
20.10.2015 - 12:55 | Son Güncelleme:

Rus iş adamı Roman Abramoviç, ultra lüks yatı "Eclipse" ile geldiği Marmaris'in Hisarönü Körfezi'nde ailesiyle tatil yapıyor.

İngiltere'nin en ünlü futbol kulüplerinden Chelsea'nin de sahibi olan milyarder Rus iş adamı Roman Abramoviç, 165 metre uzunluğundaki dev yatı "Eclipse" ile Marmaris'e geldi.

Rusyanın 6. en zengini halk plajındaRusya'nın 6. en zengini halk plajında

Hisarönü Körfezi'nde açığa demirleyen yatın geldiğini haber alan basın mensupları, Selimiye İskelesi'nden bir balıkçı teknesine binerek bölgeye gitti.

Biri kız iki çocuğun sürat teknesinin arkasına bağlanan ve "banana" adı verilen botta eğlendikleri görüldü. Gazetecilerin yaklaştığını fark eden görevliler, hızlı bir şekilde çocukları yata götürdü.

Abramoviç ailesi, tatil için Marmariste

Yattaki korumalar ise sürekli dürbünle takip ettikleri gazetecileri yata fazla yaklaşmamaları konusunda uyardı. Yatın etrafında uzun süre bekleyen gazeteciler, yatta olduğu tahmin edilen Abramoviç'i görüntüleyemedi.

"Eclipse" bölgede tatil yapan turistlerin de ilgi odağı oldu.

Abramoviç ailesi, tatil için Marmariste

Turistler, tekne ve sürat motorlarıyla bölgeye gelerek daha yakından görme fırsatı elde ettikleri yatın önünde fotoğraflar çektirdi.

Abramoviç ailesi, tatil için Marmariste

Roman Abramoviç "Eclipse" geçen yıl yine ekim ayında Hisarönü Körfezi'ne demirlemiş, korumalarıyla birlikte bisiklet turu yapan Abramoviç, Selimiye Mahallesi'ni gezip, bir kafede çay içmişti.

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı