« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Abramczyk kovuldu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Denizlispor yenilgisi 3 kişinin kellesini kopardı

Dün toplanan yönetim kurulu Teknik Direktör Rudiger Abramczyk, yardımcısı Burak Dilmen ve Genel Menajer Erdal Akpınar'ın işine son verdi. Takım şimdilik Mustafa Yılmaz'a teslim edildi.

Jet operasyon

Antalyaspor'da, cumartesi günü Denizli deplasmanında alınan 4-0'lık farklı yenilginin faturası teknik kurmaylara kesildi. Dün öğleden sonra kulüp binasında toplanan kırmızı beyazlı yöneticiler, Teknik Direktör Rudiger Abramczyk, Genel Menajer Erdal Akpınar ve yardımcı antrenör Burak Dilmen'in işine son verdi. Çarşamba günü Diyarbakır'da G.Saray ile türkiye Kupası final maçı oynayacak Antalyaspor'u şimdilik yardımcı antrenör Mustafa Yılmaz çalıştıracak.

Kumbul yoktu

Başkan Bekir Kumbul ABD'de olduğu için yönetim kurulu bu toplantıyı Başkan Vekili Halim Horasan başkanlığında yaptı. Yönetim kurulu üyelerinden Mahmut Akkaş, Mustafa Sak, Mehmet Yaman ve Mehmet Çapacı ile Genel menajer Erdal Akpınar'ın da katıldığı toplantı, yaklaşık 4 saat sürdü. Toplantıya ara verildiğinde açıklama yapan Basın Sözcüsü Nihat Toklu, ‘‘Abramczyk, Akpınar ve Dilmen'in sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi. Takımı Mustafa Yılmaz çalıştıracak’’ dedi.

Tatil yapıyorlar

Başkan Vekili Halim Horasan ise, Denizli'deki farklı yenilgi nedeniyle futbolculara da ağır suçlamalarda bulundu. Horasan, ‘‘Bazı futbolcularımız Denizli'ye sanki tatil için gelmişti. Yönetim olarak artık bizim de sabrımız kalmadı. Böyle kişiliksiz futbola hiç kimse tahammül edemez. Antalyaspor'u tatil kulübü sanan bazı futbolcularla işimiz var. Bunları hemen ayıklayacağız. Bu formayı giyenler sahada layıkı ile mücadele etmek zorunda’’ diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz