Gündem Haberleri

  Ablası beğendi, İlker evlendi

  Hürriyet Haber
  29.10.2011 - 09:42 | Son Güncelleme:

  2 Şubat'ta hayatını kaybeden Defne Joy Foster'ın eşi İlker Yasin Solmaz'ın anaokulu müdürü Beyza Dankal ile görücü usulü evlendiği ortaya çıktı.

  Vatan Gazetesi'nden Zehra Çengil'in haberine göre İlker Yasin Solmaz'ın bu ani evliliğinde ablasının etkisi oldu. Abla Nesrin Solmaz, eşinden boşanan ve kızı Ceylin ile yaşayan Beyza Dankal'ı görür görmez ağabeyine yakıştırdı.  

  ALLAH MUTLU ETSİN

  Foster’ın annesi Hatice Foster, eski damadına mutluluk diledi: “Ben uzun süredir kendimde değilim. Çok üzgünüm ve ağır ilaçlar kullanıyorum. Şu an da psikologdan yeni çıktım. Herkes arayıp bu evliliği soruyor, ne diyebilirim ki? Allah mutlu etsin.”  (Demirhan HARARLI)

  Hemen anne va babasıyla konuşan abla Solmaz, kısa bir süre sonra Beyza Dankal'dan İlker Yasin Solmaz'a söz etti. Çift; Bolu'da ailelerinin de olduğu bir yemekte bir araya geldi ve birbirlerini beğendi.

  Çiftin evliliğe sıcak bakmasının ardından İlker Yasin Solmaz'ın ailesi Bolu'ya giderek Beyza Dankal'ı anne ve babasından istedi. Solmaz ve Dankal, tanıştıktan 2 ay sonra 6 Ekim'de nikah masasına oturdu.

  Genç yaşta hayata veda eden eşi Defne Joy Foster'ın acısını yüreğinde taşıyan Solmaz, düğün ve eğlenceden kaçındı.


   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı