Dünya Haberleri

DÜNYA

  ABD'yi sarsan hapisten kaçış skandalında gerçekler ortaya çıktı

  hurriyet.com.tr
  30 Temmuz 2015 - 10:48Son Güncelleme : 30 Temmuz 2015 - 13:40

  ABD'nin New York eyaletinde haziran ayında iki mahkûmun hapisten kaçmasına yardım eden cezaevi terzisi Joyce Mitchell'in (51) itirafları, filmleri aratmayan olayın gölgede kalan kısımlarını aydınlattı.

  Mitchell, Dannemora kasabasındaki Clinton kapalı ceza infaz merkezinden kaçan cinayet suçlusu mahkûmlar David Sweat (35) ve Richard Matt'a (49) demir testeresi bıçağı, keski ve tornavida temin ettiğini itiraf etti.

  ABDyi sarsan hapisten kaçış skandalında gerçekler ortaya çıktı ESARETİN BEDELİ FİLMİ GERÇEK OLDU

  NBC News’ün elde ettiği belgelere göre; Mitchell, polislere, “fanteziye kapılıp mahkûmların kaçmalarına yardım ettiğini” söyledi. “İlgiden, her ikisinin de bana verdiği histen ve farklı bir hayat düşüncesinden keyif alıyordum” diyen Mitchell, iki mahkûmun 'arıza' diye adlandırdıkları kocasını öldürmeyi planladıklarını fakat kendisinin son anda vazgeçtiğini anlattı.

  ABDyi sarsan hapisten kaçış skandalında gerçekler ortaya çıktı

  Mahkeme belgelerine göre; Mitchell, her iki mahkûmla da cinsel ilişkiye girdi. Richard Matt’a oral seks yaptı, David Sweat’e de çıplak fotoğraflarını gönderdi.

  ABDyi sarsan hapisten kaçış skandalında gerçekler ortaya çıktı MAHKÛMLARA YARDIM EDEN KADIN GÖZALTINA ALINDI

  Kaçmalarına yardım etmekle birlikte son anda paniklediğini ve kocasını sevdiğini anlatan Mitchell, mahkûmlarla buluşmadığını söyledi.

  Kaçışlarının üçüncü haftasında Matt, Kanada sınırında polis tarafından vurularak öldürülmüş ve Sweat de iki gün sonra yakalanmıştı.

  ABDyi sarsan hapisten kaçış skandalında gerçekler ortaya çıktı MAHKÛMLARDAN BİRİ VURULARAK ÖLDÜRÜLDÜ

  ABDyi sarsan hapisten kaçış skandalında gerçekler ortaya çıktı İKİNCİ FİRARİ DE YAKALANDI

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı