Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Abdurrahim Albayrak'tan müjde: Bütün futbolcular imzayı attı

Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, bütün futbolculardan 'kulüpten alacağım yoktur' şeklinde imzalı kağıt aldıklarını açıkladı. Albayrak'ın bu sözlerine Fenerbahçe'den jet hızıyla yanıt geldi. Yönetici İlhan Ekşioğlu Twitter'dan, "Biraz önce rakip yöneticinin konuşmasını dinledim, söyleyecek çok şey var ama... Kulübümle gurur duyorum" diye tweet attı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray yönetiminin, en büyük kabusu olan Finansal Fair Play uygulaması ile çok flaş bir hamle yaptığı öğrenildi. Başkan yardımcısı Abdurrahim Albayrak, derbi zaferinin ardından yaptıkları icraatı açıkladı.

İlk olarak zorlu maçla ilgili konuşan Albayrak, "Beşiktaş camiasına teşekkür ediyorum, bizi çok iyi ağırladılar. Beraber yemek yedik sevgi saygı içinde. Taraftarımıza da çok teşekkür ederim, yağmur çamur demeden Florya'ya gelip takımı uğurladılar. Hocamıza, futbolcularımıza teşekkür ederim, çok büyük mücadele verdiler bizi sevindirdiler" diye konuştu.

FUTBOLCULARDAN 'ALACAĞIM YOKTUR' YAZISI ALDIK
Albayrak, daha sonra şöyle devam etti:
"Buradan açıklıyorum, başta Selçuk kaptan olmak üzere tüm oyuncuların kulüp için yaptığı kolaylığı herkes bilmeli. 2014 sonu itibariyle Finansal Fair Play için tüm oyuncular imza attı. Alacak-verecek sorunu ortadan kalktı." Albayrak'ın açıklamasından, futbolcuların "Kulüpten alacağım yoktur" şeklinde kağıtlar imzaladıkları ortaya çıktı. Futbolcuların bu fedakarlığı nedeniyle Galatasaray'ın UEFA'ya karşı eli güçlenmiş oldu.

Abdurrahim Albayraktan müjde: Bütün futbolcular imzayı attı

Albayrak'ın bu sözlerine Fenerbahçe'den jet hızıyla yanıt geldi. Yönetici İlhan Ekşioğlu Twitter'dan, "Biraz önce rakip yöneticinin konuşmasını dinledim, söyleyecek çok şey var ama... Kulübümle gurur duyorum" diye tweet attı.


Bunları da Beğenebilirsiniz