Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Abdurrahim Albayrak'tan G.Saraylılara müjde

Sarı-kırmızılı taraftarların gönlünde taht kuran Galatasaray Kulübü eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak, gelecek kongre döneminde Galatasaray yönetiminde yer alacağını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Eski başbakanlardan Mesut Yılmaz ile birlikte Rize'ye gelen Albayrak, Çaykur Rizespor Kulübü başkanlığına seçilen Abdülkadir Çakır'ı ziyaret ederek kendisine yeni görevinde başarılar diledi.

Burada gazetecilere bir açıklama yapan Albayrak, Yılmaz'ın seçim çalışmaları nedeniyle Rize'de bulunduğunu belirterek, “İstanbul'a döndükten sonra her gün Florya'ya gideceğim. Futbolcularla birlikte olacağım. Adnan Polat ile her gün görüşüyorum. Feldkamp ile birlikte çalıştık. İnşallah yine birlikte çalışma fırsatı bulacağım. Gelecek kongre döneminde Galatasaray yönetiminde yer alacağım” dedi.

Galatasaray'da geçtiğimiz sezon şampiyonluk inancının zayıf olduğunu kaydeden Albayrak, “Eğer gerçekten şampiyonluğa inansaydık Galatasaray ipi göğüsleyecekti. Maalesef bu inanç yeterince yoktu, ama bu yıl gerçekten güzel transferler yaptık. Oldukça başarılı olacağımıza, şampiyonluk sevinci yaşayacağımıza inanıyorum” dedi.

Bir gazetecinin, Galatasaray'ın borçları ve yaptığı transferlerle ilgili sorusuna ise Albayrak, “Bizde tırlar dolusu para var. Bizde para bitmez. Hem de Amerikan parası” diye yanıt verdi.

Albayrak, Rizeli olması nedeniyle her şartta Çaykur Rizespor'u da desteklemeye devam edeceğini sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz