« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Abdurrahim Albayrak'tan Alex Telles ve Wesley Sneijder açıklaması

Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Hollandalı yıldız Sneijder için kendilerine herhangi bir teklif gelmediğini belirtirken, Telles konusunda, "Bir İtalyan kulübünden teklif aldık ama bizim ona ihtiyacımız var" dedi.

Ali Naci KÜÇÜK / Fotoğraf: Adem KABAYEL
SON GÜNCELLEME

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Avrupa kulüplerinden transfer teklifi aldıkları iddia edilen Wesley Sneijder ve Alex Telles'in durumlarına açıklık getirdi.

Lukoil ile yapılan sponsorluk anlaşmasının imza törenine Galatasaray Sportif A.Ş. yöneticisi Ali Dürüst'le birlikte katılan Albayrak, burada gazetecilerin sorularını yanıtladı. Alex Telles'in menajerinin, Brezilyalı futbolcu için İtalya'dan teklif aldıkları yönündeki açıklamasının hatırlatılması üzerine Albayrak, "Bizim şampiyonluk hedefimiz var. Bu hedefe ulaşmak için de yıldızlarımıza, oyuncularımıza ihtiyacımız var. Evet Telles için bir İtalyan kulübünden teklif aldık. Fakat bizim ona ihtiyacımız var" dedi.

Hollandalı yıldız Wesley Sneijder hakkında çıkan transfer spekülasyonlara da değinen Abdurrahim Albayrak, "Sneijder için bize gelen bir teklif yok. Ama biz bütün oyuncularımızdan memnunuz" ifadesini kullandı.

Abdurrahim Albayraktan Alex Telles ve Wesley Sneijder açıklaması


Bunları da Beğenebilirsiniz