« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Abdurrahim Albayrak: Eboue, Yiğit, Engin...

Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Konyaspor galibiyeti sonrasında yaptığı açıklamada hem son transfer gelişmeleri hem de ekonomik durum hakkında bilgiler verdi. Albayrak, "Eboue, Yiğit, Engin gibi isimler var bekleyen, bu arkadaşlarımızın gidip top oynaması lazım" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Abdürrahim Albayrak, Konyaspor karşısında alınan 5-0'lık galibiyetin ardından açıklamalarda bulundu. Takımın tam olarak hazır olması durumunda transfere ihtiyac olmayacağını ve transfer sürecinde çok dikkatli olmaları gerektiğini ifade eden Albayrak, "Tasarruflu davranmak zorundayız, bir eksiğimiz varsa gerekeni yapacağız" dedi.

Takımdan gönderilecek olan isimler hakkında da konuşan Albayrak, "Bir çok arkadaşa ihtiyacımız var, hocanın raporu doğrultusunda transfer yapılıyor ya da gönderiliyor. Bazı arkadaşlar ile görüştük, görüşmeye devam edeceğiz. 2 arkadaşımız ile görüştük ve yollarımızı ayırma kararını aldık. Biz buraya gerçekten bir şeyler yapmak için geldik, ekonomik olarak bazı önlemler alındı. Futbolda da bir daralmaya gideceğiz, ekibimiz çok fazla ve hocamızın raporu doğrultusunda bazı kararlar alınıyor. Eboue, Yiğit, Engin gibi isimler var bekleyen, bu arkadaşlarımızın gidip top oynaması lazım. Genç arkadaşlarımız da var. Karabükspor ısrarla Furkan'ı istedi, satın almak istediler. Görüşmeler devam ediyor" şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz