KÜTAHYA HABERLERİ

Abdullah Reha Nazlı, Cemiyet Başkanı İhsan Tunçoğlu’na Kitabını Hediye Etti

IHA
16.09.2015 - 14:53Son Güncelleme :

ABDULLAH REHA NAZLI, İHSAN TUNÇOĞLU'NA KİTABINI HADİYE ETTİ

IHA

Kütahya’da Abdullah Reha Nazlı, yazdığı ’bilgi çağını anlayamadık’ isimli bir kitabını, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İhsan Tunçoğlu’na hediye etti.
Eğitim sistemi, psikoloji, felsefe, eğitim sistemi, internetin etkin kullanımı gibi konularda da yazıları olan Nazlı, kitabında gençlerin ellerindeki fırsatları kullanması için teşvik bulmasını, öğretmenlerin ve akademisyenlerin de gençleri interneti etkin kullanmaya yönlendirecek sebepler bulmasını amaçladığını söyledi.
Asıl mesleği mühendislik olan Nazlı, kitabının bir uzman görüşü ya da akademik çalışma olmadığını, bilgi çağına geçiş yıllarını bizzat yaşamış birinin çocukluktan iş hayatına kadar yaşadıklarının bir kısmının ilk ağızdan not düşülmesi olduğunu dile getirdi.
Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İhsan Tunçoğlu, Nazlı’nın kitabıyla bilhassa internet kullanımıyla alakalı konularda büyük bir eksikliğin gidereceğini ifade etti. (EFE)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kütahya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kütahya ilinden Abdullah Reha Nazlı, Cemiyet Başkanı İhsan Tunçoğlu’na Kitabını Hediye Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Eylül 2015 tarihinde saat 14 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Abdullah Reha Nazlı, Cemiyet Başkanı İhsan Tunçoğlu’na Kitabını Hediye Etti haberi güncellenecektir.

KÜTAHYA NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:20
 • Guneş
  08:06
 • Öğle
  13:06
 • İkindi
  15:31
 • Akşam
  17:45
 • Yatsı
  19:20
Sayfa Başı