« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Abdullah Kiğılı: Ben artık yokum!

Abdullah Kiğılı, Fenerbahçe Yönetim Kurulu’ndan istifa ettiğini açıklarken, başkan Aziz Yıldırım’ın kendisine, “Seni de kovuyorum” dediği iddiasını yalanladı.

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe’de son günlerin en çok konuşulan ismi Abdullah Kiğılı, hakkındaki iddialara Hürriyet aracılığıyla cevap verdi. Başkan Aziz Yıldırım’ın Fenerium’un eski genel müdürü Aydın Kirman’ı görevden alması nedeniyle kulüp yönetim kurulundan istifa ettiğini açıklayan Kiğılı, başkan Aziz Yıldırım’ın kendisine, “Seni de kovuyorum Abdullah” dediği iddiasını yalanladı. Abdullah Kiğılı’nın açıklamaları şöyle:

“Ben artık yokum. İstifamı verdim ve bitirdim. Benim hakkımda ‘başkan kovdu’ tarzında haber yapanlar, geçmişte her yerden kovulmuş insanlardır. Ben koskoca Fenerbahçe’nin başkan vekiliydim. Böyle bir şey olabilir mi? Seçilmiş bir adamın kovulması mümkün olabilir mi? Benim profesyonel bir yöneticim işinden alındı. Ben de bu duruma tepki gösterdim ve istifa ettim. Bir teknik adama ‘şu futbolcuyu oynatmayacaksın’ deseler, o teknik adam da istifa eder. Ben görevimi başarıyla yaptım ve son derece doğal bir şekilde istifa ettim.

Abdullah Kiğılı: Ben artık yokum

İŞTE KİĞILI'NIN TEPKİ GÖSTERDİĞİ HABER


“MEDENİ BİÇİMDE YOLLARIMIZI AYIRDIK”
Ne başkan Aziz Yıldırım’dan bana, ne de benden başkana en küçük bir saygısızlık olmadı. Çok medeni bir şekilde bitirdik. Yok efendim başkan bana ‘seni de kovuyorum” demiş… Olacak şey mi bu! Seçilmiş bir adamın kovulması mümkün olur mu? Bu haberlerin hepsi yalan. Sekiz ay sonra zaten görev süremiz bitiyordu. Bu kulüp bizim kulübümüz. Ben kimseye saygısızlık etmem. Hiç kimseden de saygısızlık görmedim. Yarın başka bir gün yine görev verilir yine Fenerbahçe için mücadele ederim.”Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler