ANTALYA HABERLERİ

Abdullah Erdoğan, BAKSİFED başkanı seçildi

DHA
03.04.2018 - 11:29Son Güncelleme :
DHA

 

ANTALYA, (DHA) - BATI Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (BAKSİFED) olağanüstü genel kurulunda, yönetim kurulu başkanlığına Abdullah Erdoğan seçildi.

BAKSİFED'in 8'inci olağanüstü genel kurul toplantısı yapıldı. Toplantıda, Antalya, Isparta ve Burdur'u BAKSİFED'in yönetim kurulu başkanlığı için seçim yapıldı. Seçim sonunda başkanlığa, ANSİAD eski Başkanı Abdullah Ertdoğan seçildi. Federasyon kuruluş amaçları çerçevesinde sektörel ve ulusal ekonomik politikalara katkıda bulunma hedeflerinin olduğunu kaydeden Başkan Erdoğan, “Sanayici ve iş insanları derneklerinin ortak sesi olarak bölgesel ve ulusal ekonomik politikaların oluşturulmasına katkıda bulunmak öncelikli hedefimiz. Sorunları ve çözüm önerilerini kamuoyuna, yetkili kurumlara duyurmak amacıyla, güç birliği sağlayarak ortak çalışma zemini oluşturmayı amaçlıyoruz" dedi.

11 SİAD'ın temsil edildiği yönetim kurulunda, yönetim kurulu Başkanı Abdullah Erdoğan, Başkan Yardımcıları Mustafa Hulusi Söylemez, Turgay Akar, Ahmet Kasapoğlu, Dilek Özdemir, Dr. Figen Sayın, Akın Tabaklar, Deniz Kurt, Dr. Aynur Doğan, M. Sadi Kan, Erdal Kılıç, Genel Sekreter A. Semih Beken ve Sayman Mustafa Emre Şandan olarak belirlendi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Antalya haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Antalya haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Abdullah Erdoğan, BAKSİFED başkanı seçildi haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı