Spor Abdullah Avcı: Futbolcu almakla, gayrimenkul almanın mantığı aynı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Abdullah Avcı: Futbolcu almakla, gayrimenkul almanın mantığı aynı

Abdullah Avcı: Futbolcu almakla, gayrimenkul almanın mantığı aynı

Başakşehir Futbol Kulübü Teknik Direktörü Abdullah Avcı, "Futbolcu almakla, gayrimenkul almanın mantığı aynı. Cevheri fark etmek gerekiyor" dedi.

Başakşehir Futbol Kulübü Teknik Direktörü Abdullah Avcı da reklam yıldızları arasına girdi. Abdullah Avcı, İstanbul Kayaşehir'de yapılan Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinin reklamlarında rol aldı.

Her iki projede yer alan cadde mağaza ve dükkanların satış duyurusu nedeniyle düzenlenen toplantıda konuşan Abdullah Avcı, "Futbolcu almakla, gayrimenkul almanın mantığı aynı. Cevheri fark etmek gerekiyor. Cevheri mücevhere çevirmek bizim elimizde. Adım İstanbul’la çok güzel bir tesadüfle yollarımız kesişiyor. İkimiz de 2014 yılında Başakşehir’e adım atmışız. Biz, Medipol Başakşehir Futbol Kulübü olarak Başakşehir’in gelişimine önemli katkılar sağlıyoruz" dedi.

Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinin cadde mağaza ve dükkanlarının satışı 14 Mayıs 2016 tarihinde yapılacak. Konu ile ilgili basın toplantısına, EYG Grup İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, Tuna Malakçıoğlu, Abdullah Avcı ve İntaya Genel Müdürü Koray Kurt ve Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Çeker katıldı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle