« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Abdullah Avcı nikah tazeledi

Süper Lig'de 5. sezonuna hazırlanan İstanbul Büyükşehir Belediyespor, teknik direktör Abdullah Avcı ile 1 yıllığına daha anlaştı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Lacivert-turunculu kulübün futbol şube sorumlusu Kamil Dizar, yaptığı açıklamada, 2006-2007 sezonunda birlikte çalışmaya başladıkları teknik direktör Abdullah Avcı ile 2011-2012 sezonu için yeniden anlaştıklarını bildirdi.
Dizar, “Bir alt ligde başlayan ve 4 yıldır Süper Lig'de devam eden birlikteliğimiz sonucunda kulüp tarihine geçen önemli başarılara imza atmamızda önemli katkıları olan teknik direktörümüz Abdullah Avcı ile önümüzdeki sezon için de anlaşmaya vardık” dedi.

Kamil Dizar, şunları kaydetti:

“Beş yıllık birlikteliğin sonucunda Ziraat Türkiye Kupası'nda final oynadık. Ligde de tüm spor kamuoyu tarafından takdir gören bir futbol ortaya koyarak istikrarlı bir grafik çizdik ve sürekli yükselen bir trendimiz oldu. Bu nedenle de bu başarının yakalanmasında önemli katkıları olan ve gerek spor adamı kimliği, gerekse kişiliğiyle Türk futbolunda örnek gösterilecek bir yapıya sahip olan antrenörümüz Abdullah Avcı ile 6. sezonu da birlikte geçirmek için teklifimizi ilettik ve o da kabul etti. Kendisine teşekkür ediyor ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor ailesi olarak birlikteliğimizin camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.”

Bunları da Beğenebilirsiniz