« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Abdullah Ada yolunda

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonsporlu Abdullah'ı 6 milyon sterline (2.5 trilyon) renklerine katmak isteyen Chelsea kulübü adına 2 menajerin Türkiye'ye gelerek görüşmeler yapıp, kesin anlaşmaya vardığı öğrenildi.

Trabzonspor'un gözde oyuncusu Abdullah Ercan, İngiltere'nin Chelsea kulübünün transfer teklifini kabul ettiği öğrenildi. Ünlü futbolcuyu 6 milyon sterline (yaklaşık 2.5 trilyon lira) renklerine katmak isteyen Chelsea'nin gönderdiği 2 menajer Türkiye'ye gelerek görüşmeler yaptı, kesin anlaşmaya vardı.

Chelsea'nin Abdullah'a 3 yıllığına 2 milyon sterlin (825 milyar lira), Trabzonspor'a ise 4 milyon sterlin (1 trilyon 650 milyar lira) vermeyi kabul ettiği bildirildi. Abdullah ise, ‘‘Transferim konusunda kesinlikle konuşmama kararı aldım. Bu kararım devam ediyor. Ligin bitiminden sonra konuşacağım’’ dedi.

Abdullah, bu arada Kulüp Başkanı Mehmet Ali Yılmaz'ın, ‘‘Trabzonspor en çok golü sol kanattan yiyor ama burada oynayan futbolcumuzu henüz kesecek bir teknik adam bulamadık. Biz böyle bir teknik adam arıyoruz’’ sözleriyle ilgili soruya ise, ‘‘Bu tür polemiklere girmeyeceğim. Her konuyla ilgili bir kez konuşacağım. O da sezon sonu olacak’’ diye konuştu.

Bavulumu alır giderim

TRABZON Teknik Direktörü Ali Kemal Denizci, sezon sonunda gönderileceğine ilişkin söylentilerden rahatsız olduğunu söyledi. Denizci, ‘‘‘Şu anda böyle bir şey yok. Eğer yönetim böyle bir karar alırsa, bavulumu alır giderim’’ dedi. Denizci, Hakan Şükür’ün forma vermesi iddialarıyla ilgili de, ‘‘Bizlerden de maç sonrası hakemler forma istiyor. Bunlar doğal şeyler. Yalnız hakemler şu dönemde biraz daha dikkatli olmalı’’ diye konuştu.Bunları da Beğenebilirsiniz