Dünya Haberleri

  ABD'de 13 yaşındaki öğrenciyle ilişkiye giren kadın öğretmen tutuklandı

  hurriyet.com.tr
  21.08.2014 - 01:15 | Son Güncelleme:

  ABD'nin Arkansas eyaletinde 32 yaşındaki bir kadın öğretmen, 13 yaşındaki bir erkek öğrenciyle cinsel ilişkiye girdiği için tecavüzle suçlanıyor. Arkansas eyaletinde, yetişkin olmayan biriyle karşılıklı rızayla da olsa cinsel ilişkiye giren bir kişi tecavüz suçundan yargılanıyor.

  ABDde 13 yaşındaki öğrenciyle ilişkiye giren kadın öğretmen tutuklandıMary Faith McCormick isimli ortaokul öğretmeniyle adı açıklanmayan öğrenci arasındaki ilişkinin yaklaşık üç ay sürdüğü açıklandı.

  Dava belgelerinde, ikilinin Haziran ve Ağustos ayları arasında en az iki kez karşıklıklı rızayla cinsel ilişkiye girdiği belirtildi.

  13 yaşındaki öğrencinin, McCormick'le birlikte olup olamayacağına dair bir arkadaşıyla iddiaya girdiği, bunun üzerine iki arkadaşın, evli ve bir kız çocuk sahibi olduğu belirtilen kadının evine film izlemeye gittikleri ifade edildi.

  Çocuklardan birinin daha sonra evden ayrılmasının ardından öğretmenle yatak odasında cinsel ilişkiye giren öğrenciyle kadının, ilerleyen günlerde birbirlerine müstehcen içerikli cep telefonu mesajları ve fotoğraflar da gönderdikleri bildirildi.

  İkili arasındaki ilişkinin de bu fotoğraflardan bazılarının, çocuğun bir başka arkadaşı tarafından bulunması üzerine ortaya çıktığı açıklandı.

  ABDde 13 yaşındaki öğrenciyle ilişkiye giren kadın öğretmen tutuklandı
  McCormick ve eşi

  McCormick, bir gece gözaltında tutulduktan sonra 50 bin dolar kefaletle serbest bırakıldı. McCormick'in bir sonraki duruşmasının Eylül ayında olduğu duyuruldu.

  ABDde 13 yaşındaki öğrenciyle ilişkiye giren kadın öğretmen tutuklandı
  McCormick ve kızı

  ABDde 13 yaşındaki öğrenciyle ilişkiye giren kadın öğretmen tutuklandı

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı