"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Abartıdan uzak durun

Balık burcundaki Ay, empati duygumuzu artırıyor. Akşam saatleri hariç Ay’ın belirgin bir açısı yok.

Ancak akşam saatlerinde duygusal anlamda aşırılıklar olabilir, coşkunun dozu artabilir.
Abartılı cümleler kurmaktan ve duygu durumumuzu (olumlu ve olumsuz) aşırı şekilde ifade etmekten kaçınmalıyız.
Hepinize keyifli cumartesiler, sağlık ve sevgiyle kalın...

Günlük Burç Yorumları

Koç
Yaratıcılığınıza güvenebilirsiniz. Derinliğiniz ve yaratıcılığınız, amaçlarınıza ulaşmanızı kolaylaştırabilir. Dış görünüşünüzü, belli konuları ele alış biçiminizi veya gün akışınızı yenilemenizi sağlayacak değişiklikler üzerine çalışmalısınız. Romantik jestler olumlu algılanabilir.

Boğa
İhtiyacı olan kişiler için normalin dışında şeyler yapabilirsiniz. Zarafetiniz ve bonkörlüğünüz, imajınızı güçlendirmenizi sağlayabilir. Neler yapılması gerektiği konusunda tartışmak yerine uygulamaya geçmenizde fayda var. Alışılmadık bağlantılar veya işbirlikleri kurabileceğiniz bir gün.

İkizler
Bir sonraki adımınızdan bahsetmemenizde fayda var. Aksi takdirde işinize karışan kişiler olabilir. Sempatikliğiniz ve yardımsever tavırlarınız, çok fazla eleştiren kişilerden sakınmanıza yardım edebilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var.

Yengeç
Rekabet veya mücadele gerektiren ortamlar söz konusu olabilir. Geçmişte yaptığınızdan farklı işlerle uğraşabilir ve o kanalla ortaya çıkan yeni şeylere şaşırabilirsiniz. Özel bir kişiyle geçireceğiniz zaman, size bazı ödüller getirebilir.

Aslan
Çevrenizdekilere öneri ve yardımlarda bulunabilirsiniz, ancak para harcamak zorunda değilsiniz. Bonkör olmanız durumunda sizden faydalanmaya çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Zamanınızı ve enerjinizi harcamaktan çekinmeyin. Yardım etmeye değen kişiler, size minnettar kalacaktır.

Başak
Planlarınızı meslektaşlarınızla paylaşmamalısınız. Sizi geçmek isteyen veya başarılarınızdan pay biçmeye çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bir yatırım size güvenli görünse bile, kendi payınıza düşen kısmı iki kere incelemenizde fayda var. Risklerin yaratacağı stresten uzak kalmalısınız.

Terazi
Bugünlerde iyi dinlemeli, araştırmalı ve daha katılımcı olmalısınız. Özgün fikirleriniz ve bakış açınızla herkesi etkileyebilirsiniz. Renkli sosyal planlar yapabilir, özel bir kişiyle zaman geçirebilirsiniz. Ufukta aşk var! Size imkansız şeylerden bahseden kişilere şüpheyle yaklaşmalısınız.

Akrep
Biraz yalnız kalmak veya kendi zevklerinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Alışılmadık şeylere zaman geçirebilir veya bazı yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Bir anlaşma, yatırım, düzenleme ya da planlamada meydana gelecek değişiklikler sizin yararınıza sonuçlar doğurabilir. Aşk hayatınıza zaman ayırmalısınız.

Yay
İkili ilişkileriniz ön planda. Gerçek duygularınızı ifade etmeniz, mevcut ilişkilerinizi geliştirebileceği gibi daha iyi ilişkilerin önünü de açabilir. Romantik planlar yapabilirsiniz.

Oğlak
Neden bu şekilde hissettiğinizi açıklamanız, kendinize uyan bir yaşam tarzı için gerekli değişiklikleri yapabilmenizin önünü açabilir. Tutkunuz, amaçlarınıza ulaşmanızı sağlayacaktır.

Kova
Arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmek için planlar yapabilir, sözler verebilirsiniz. Kişisel gelişim projelerinin ya da alınan eğitimlerin faydasını görebilir, popülaritenizi ya da özgüveninizi artırabilirsiniz. Aşk hayatınız ön planda.

Balık
Daha az konuşup daha çok dinlemenizde fayda var. Aşırılıklar veya abartılı cümleler söz konusu olabilir. Tedbir almanız, olumsuzlukları olumluya çevirmenizi sağlayacaktır. Hayal gücünüzü kullanmalı ve olumlu değişimleri destekleyen planlar yapmalısınız.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI