"Cenker Tezel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Cenker Tezel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Cenker Tezel

AB pastası kesildi

İstanbul Valisi Muammer Güler, Cumhuriyet Balosu’nu önceki akşam Atatürk Kültür Merkezi’nde verdi.

Sanat ve iş dünyasından birçok tanınmış simanın katıldığı gece için özel bir de pasta hazırlanmıştı.

Türkiye ile Avrupa haritası ve arada bir köprünün yer aldığı bu ilginç pastayı Muammer Güler, 1. Ordu Komutanı İlker Başbuğ ile kesti.

Yemekli resepsiyona katılanlar arasında, İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, Nevzat Ayaz, Cavit Kavak, Yılmaz Ulusoy, Orhan Gencebay, Erkan-Asuman Yolaç, Metin-Selin Fadıllıoğlu, Haluk-Ebru Sanver, Ünal-Pınar Karaman ve Petek Dinçöz de vardı.

En neşeli grup

Geçtiğimiz yaz aylarında Bodrum’da sürekli bir arada olan Nükhet Duru ile Müzeyyen Senar, İstanbul’da da görüşmeye devam ediyor. İkili geçtiğimiz akşam ise bir iftar yemeğinde buluştu. Oya Özyılmazel, Tanyeli ve Besim Kazado’nun da katıldığı iftarda kahkahalar hiç kesilmedi.

Sarıdan sıkılmış

Manken Fulya Elmas, saç rengini yıllardır değiştirmiyordu. Onu herkes sarışın haliyle biliyordu. Ama geçtiğimiz günlerde ani bir kararla siyah saçlı oluverdi. Sevgilisi Doğan Gündoğdu’nun izniyle saçlarını siyaha boyattığını söyleyen Elmas, artık kendisini oyunculuk konusunda geliştirmeyi ve bu yolda ilerlemeyi planladığını belirtiyor.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI