KAYSERİ HABERLERİ

AB’nin Türkiye’ye Yansımaları Fotoğraf Sergisi Ziyarete Açıldı

IHA
01.10.2015 - 15:43Son Güncelleme :

KAYSERİ TİCARET ODASI

IHA

Avrupa Birliği Merkezleri ve Türkiye Foto Muhabirleri Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen Avrupa Birliğinin Türkiye’ye yansımaları konulu fotoğraf sergisi ziyarete açıldı.
Serginin açılışında konuşan Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Celal Hasnalçacı, "Avrupa Birliği ile ülkemiz arasında uzun yıllar temeline dayanan ve son yıllarda daha da artan bir ivmeyle devam eden işlerimiz bu tür etkinlikleri pekiştirmektedir" dedi. Hasnalçacı, "Türkiye Foto Muhabirleri Derneğinin otuzuncu kez düzenlediği yılın basın fotoğrafları yarışmasında bu yıl açılan ‘Avrupa Birliğinin Türkiye’ye yansımaları’ başlıklı özel kategoride ödül alan ve seçilen toplam 25 eserden oluşan sergimizi bugün açıyoruz. Avrupa Birliği Türkiye delegasyonu tarafından Türkiye’de Avrupa Birliği bilgi merkezleri ağının desteklenmesi projesi kapsamında gerçekleştirilen etkinliğimizde yer alan fotoğraflar Avrupa Birliğine katılım sürecinin günlük hayata etkilerini anlatmayı hedeflemektedir" ifadesinde bulundu.
Hasnalçacı, "Bu sergimiz sayesinde Avrupa Birliğine yönelik algılar Avrupa birliği sürecinde ekonomi, spor, sanat, çevre ve kent mimarisi gibi alanlarda Türkiye’nin modern ve çağdaş yüzünü yansıtmayı amaçlamaktayız. Sergimizin Avrupa ile ilişkiler noktasında toplumda duyarlılığın artırılması konusunda faydalı ve hayırlı olmasını temenni ediyoruz" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden AB’nin Türkiye’ye Yansımaları Fotoğraf Sergisi Ziyarete Açıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Ekim 2015 tarihinde saat 15 43’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AB’nin Türkiye’ye Yansımaları Fotoğraf Sergisi Ziyarete Açıldı haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ

11 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  05:54
 • Guneş
  07:39
 • Öğle
  12:42
 • İkindi
  15:10
 • Akşam
  17:24
 • Yatsı
  18:57
Sayfa Başı