ERZURUM HABERLERİ

AA Bölge Müdürü Demirkol, Valilik ve Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti

AA / Zehra Melek Çat
24.02.2016 - 11:52Son Güncelleme :

- Demirkol, Erzurum Valisi Altıparmak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Sekmen'e, Anadolu Ajansı'nın 2015 yılı almanağını hediye etti

AA / Zehra Melek Çat

ERZURUM (AA) - Anadolu Ajansı Erzurum Bölge Müdürü Nevzat Demirkol, Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'i makamlarında ziyaret etti.

Demirkol, Erzurum Valisi Altıparmak'ı makamında ziyaret ederek, ajansın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Anadolu Ajansı'nın haberleriyle tarihe not düşen bir kurum olduğunu ifade eden Demirkol, her yıl Türkçe, İngilizce ve Arapça dillerinde hazırlanan görsel destekli almanakla da bunu gözler önüne serdiğini ifade etti.

Erzurum Valisi Altıparmak da Anadolu Ajansı haberlerinin önemli bir kaynak olduğunu belirterek, "İnsan hafızası unutkandır. Henüz bir sene geçmemişken yaşanan olayları unutabiliyoruz ama bu kaynaklar sayesinde ülkemizde ve dünyamızda yaşanan gelişmeler hep taze kalacak" dedi.

Demirkol, ziyaretinde Vali Altıparmak'a Anadolu Ajansı'nın 2015 almanağını hediye etti.

AA Erzurum Bölge Müdürü Demirkol, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'i de ziyaret ederek, 2015 almanağını sundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden AA Bölge Müdürü Demirkol, Valilik ve Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 11 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AA Bölge Müdürü Demirkol, Valilik ve Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı