GeriSpor A2 kanalının frekans bilgileri nedir? A2 kanalı hangi platformda kaçıncı kanalda?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

A2 kanalının frekans bilgileri nedir? A2 kanalı hangi platformda kaçıncı kanalda?

A2 kanalının frekans bilgileri nedir? A2 kanalı hangi platformda kaçıncı kanalda?

A2 kanalının frekans bilgileri ve hangi platformlarda kaçıncı kanallarda yer aldığı merakla araştırılmaya devam ediyor. Yayın hayatına geçtiğimiz haftalarda başlayan A2 kanalı tüm futbolseverlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Ziraat Türkiye Kupası maçlarının bazılarının A2 kanalında yayınlanacağının öğrenilmesinin ardından izleyiciler hemen kanal hakkında araştırma yapmaya başladılar. A2 TV, bir zamanların unutulmaz dizilerine yeniden hayat veriyor. Ezel, Avrupa Yakası ve Adanalı gibi dizilere kuşaklarında yer veren kanal, Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmalarıyla da futbolseverlerin ilgisini çekiyor. İşte, A2 kanalı frekans bilgileri.

A2 TV frekans bilgileri, Ziraat Türkiye Kupası maçlarını canlı izlemek isteyen bireylerin gündeminde yer alıyor. ATV'nin yeni kanalları arasında yer alan A2 TV, frekans bilgileri ile birçok futbol severin ilgisini çekiyor. Futbol tutkunlarının Türkiye Kupası maçlarını izlemek için öğrenmek istediği bilgiler, eski dizilere özlem duyanların da gündeminde yer alıyor. Peki A2 TV frekans bilgileri uydu alıcılarına nasıl eklenir? İşte detaylı bilgiler

Yayın hayatına yeni başlayan A2 TV, bir zamanların unutulmaz dizilerine yeniden hayat veriyor. Ezel, Avrupa Yakası ve Adanalı gibi dizilere kuşaklarında yer veren kanal, Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmalarıyla da futbol severlerin ilgisini çekiyor.

A2 TV FREKANS BİLGİLERİ

A2 kanalını uydularına eklemek isteyen izleyicilerin, aşağıdaki frekans bilgilerini uydularının ayarlar kısmındaki kanal ekleme bölümüne yazmaları gerekmektedir. 

TÜRKSAT 4A uydusunda,
Frekans: 12053 Mhz
Symbol Rate: 27500
FEC: 5/6
Pol: H ( Yatay)

Ziraat Türkiye Kupası maçlarının yanı sıra Unutulmaz, Beyaz Gelincik, Doksanlar, Ezel, Elveda Rumeli, Sıla, Aliye, Avrupa Yakası, Asmalı Konak, Selena, Adanalı gibi bir döneme damga vurmuş dizilerin de yer alacağı A2'yi yukarıdaki frekanslar aracılığıyla izleyebilirsiniz

A2 TV KAÇ NUMARALI KANALDA OLACAK?

Digiturk'te 35 nolu kanalda yayın hayatına başlayacak olan A2, Teledünya'da 37 nolu kanal, Turkcell TV'de 29 nolu kanal, Tivibu'da ise 59 nolu kanalda izleyicilerle buluşacak.

YAYIN AKIŞINDA NELER YER ALIYOR?

03:00 MELEKLER ADASI
04:10 DİĞER YARIM
06:00 MAHALLENİN MUHTARLARI
06:40 GURBETÇİLER
07:40 GURBETÇİLER
08:20 ÇOCUKLAR DUYMASIN
09:35 MELEKLER ADASI
10:40 AŞK OYUNU
11:50 DİĞER YARIM
13:50 BİZİM EVİN HALLERİ
14:35 BİZİM EVİN HALLERİ
15:20 HEPSİ BİR
16:50 SELENA
18:30 ÇAYKUR RİZESPOR-SANCAKTEPE BLD
20:30 BEŞİKTAŞ-BOLUSPOR
22:30 BEYAZ GELİNCİK
23:30 EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle