A TİPİ FONLAR (18 Ekim 2005 tarihli verilerdir)

Hürriyet Haber
17.10.2005 - 20:51 | Son Güncelleme:

Katılma Belgesi AdıÖnceki DeğeriDünkü Değeri
A Tipi Değişken
Abank (A) Değ.Fon1.386034-0.70
Acar (A) Değ. Fon0.141738-0.27
Akbank (A) Değ. Fon0.035717-0.70
Akbank Özel Bankacılık (A) Değ. Fon0.022987-0.70
Anadolubank (A) Değ. Fon0.016458-2.49
Ata Yat (A) Değ. Fon0.142533-0.61
BankEuropa (A) Değ. Fon0.018245-1.39
Başkent Men (A) Değ. Fon0.011030-0.98
Bender Men (A) Değ. Fon0.157718-1.37
C Kredi ve Kalk. Ban.(A) Değ. Fon0.012875-1.32
Denizbank (A) Değ. Fon0.138032-0.25
Dışbank (A) Değ. Fon29.915896-1.61
Dundas Ünlü A Değ. Fonu0.011978-0.61
Eczacıbası (A) Değ. Fon1.898893-0.97
Evgin Men (A) Değ. Fon0.058959-2.05
Finans Yat. (A) Değ. Fon0.055361-0.74
Finansbank (A) Değ. Fon10.757628-2.09
Garanti Ban. (A) Değ. Fon22.977817-1.43
Garanti Ban. A Özel Bir. Yön. Şub.Değ. Fon0.012460-1.18
Garanti Men (A) Değ. Fon0.046074-1.14
Global Men (A) Değ. Fon18.247489-0.01
Global Men. (A) Değ. P.Reis Fonu0.141889-1.49
Hak Men (A) Değ. Fon0.681312-1.39
Halkbank (A) Değ. Fon0.050737-0.44
HSBC Bank (A) Değ.  Fon17.715713-0.64
İsviçre Hay. Sig. (A) Değ. Fon0.017942-0.92
İsviçre Sig. (A) Değ. Fon0.014839-0.63
İş Bank (A) Değ. Fon2.667073-0.88
İş Yat. (A) Değ. Fon0.483498-1.80
Kalkınma Ban (A) Değ. Fon1.662039-0.36
Koç Yat. (A) Özel Portföy Yön. Değ. Fonu0.045237-1.32
Koçbank (A) Değ. Fon11.758461-0.45
Meksa Yat (A) Değ. Fon0.044712-1.69
Mngbank (A) Değ. Fon0.024751-1.15
Nurol Men. (A) Değ. Fon0.567437-1.22
Oyak Yar.Kur. (A) Değ. Fon0.671818-0.59
Raymond James (A) Değişken Fon0.010514-1.65
Sanko Men.(A) Değ. Fon0.0292660.08
Strateji Men (A) Değ. Fon0.741006-0.94
Şekerbank (A) Değ. Fon0.197437-0.80
Tacirler Men (A) Değ. Fon0.335389-1.21
Taib Yat. (A) Değ. Fon0.172627-0.77
Teb (A) Değişken Fon0.012475-0.38
Teb Var.Yön. Hiz. (A) Değ. Fon0.020727-1.34
Tekstil Men (A) Değ. Fon0.041575-0.94
TSKB (A) Değ. Fon0.037911-0.61
Turkish Yat. (A) Değ. Fon0.027075-1.23
Vakıfbank (A) Değ.  Fon6.040038-1.36
Yapı Kredi Yat (A) Değ. Fon0.073258-0.56
Yatırım Finans. (A) Değ.0.273705-1.69
Ziraat Ban. (A) Değ. Başak Fon0.011535-1.40
Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı