« Hürriyet.com.tr
MENÜ

A Milliler Ukrayna'ya gitti

A Milli Futbol takımı yarın oynayacağı Ukrayna maçı için Kiev'e gitti. Özel bir uçakla Atatürk Havalimanı'ndan havalanan Milli Takım kafilesi, burada Hyatt Regency Hotel'de konaklayacak.

DHA
SON GÜNCELLEME

Milli Takımlar Teknik Sorumlusu Fatih Terim saat 19.00'da Viktor Bannikov Stadı'nda bir basın toplantısı düzenleyecek. Bu toplantının ardından saat 19.30'da Milli Takım, 15 dakikası basına açık olacak antrenmanla Ukrayna maçı hazırlıklarını tamamlayacak.

Ukrayna ile 12 Ağustos Çarşamba günü Kiev'deki Valeri Lobanovskiy Stadı'nda oynanacak ve 21.00'de başlayacak mücadeleyi Slovenya Futbol Federasyonu'ndan Darko Ceferin yönetecek. Ceferin'in yardımcılıklarını vatandaşları Andrej Kokolj ve Milan Kogej yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Ukraynalı Igor Ischenko olacak.

A Milli Takım kafilesi, Ukrayna ile oynanacak maçın ardından 01.00'de özel bir uçakla Türkiye'ye dönecek.

Öte yandan Mevlüt ve Emre'den sonra Yusuf Şimşek de aday kadrodan çıkarıldı. Yusuf Şimşek'in sol alt baldırındaki eski problemi nedeni ile Milli Takım Sağlık Ekibi tarafından kontrolden geçirildiği ve kadrodan çıkartılmasına karar verildiği açıklandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler