« Hürriyet.com.tr
MENÜ

A Milliler soluğu çorbacıda aldı!

AVRUPA Futbol Şampiyonası grup elemeleri son maçında Salı günü İzlanda ile karşılaşacak Türkiye A Milli Takımı Konya'ya geldi.

DHA
SON GÜNCELLEME


2016 Avrupa Şampiyonası grup elemeleri maçında deplasmanda dün akşam Çek Cumhuriyeti'ni 2-0 mağlup eden A Milli Takım, Salı günü grubun son maçında karşılaşacağı İzlanda maçı için özel uçakla sabah'a karşı 04.45'te Konya'ya geldi. Millileri havalimanında 20 kadar taraftar karşıladı. Taraftarın yoğun ilgisiyle karşılaşan yıldız futbocu Arda Turan onların fotoğraf çektirme isteklerini geri çevirmedi. Milliler daha sonra kamp yapacağı otele geçti. A Milli Takım İzlanda maçı hazırlıklarına bugün Konyaspor Kayacık Tesislerinde basına kapalı olarak gerçekleştireceği antrenmanla devam edecek.

MİLLİ YILDIZLAR SOLUĞU ÇORBACIDA ALDI

AVRUPA Futbol Şampiyonası grup elemeleri son maçı için Konya'ya gelen Türkiye A Milli Takımında yıldız futbolcularından Arda Turan, Volkan Şen ve Umut Bulut, kente ayak basar basmaz soluğu çorbacıda aldı.

2016 Avrupa Şampiyonası grup maçında dün akşam Çek Cumhuriyeti'ni Prag'da 2-0 mağlup eden A Milli Takım, Salı günü son maçında İzlanda ile oynayacağı maç için özel uçakla Konya'ya geldi. Saat 04.45 sıralarında Konya Havalimanı'na iniş yapan kafiledeki yıldız futbolculardan Arda Turan, Volkan Şen ve Umut Bulut takımın konakladığı otele gitmeyerek kendilerine tahsis edilen bir araçla 'Zemzem' suyuyla yaptığı çorbayla meşhur olan çorbacıya geldi. Burada müşteri ve çalışanların yoğun ilgilisiyle karşılaşan milli yıldızlar onlarla hatıra fotoğrafı da çektirdi. Çorbalarını içen yıldız futbolcular daha sonra takımın kamp yaptığı otele geçti.

A Milliler soluğu çorbacıda aldı MİLLİLER, 'ÇEK'LERİ DEVİRDİ


Bunları da Beğenebilirsiniz