« Hürriyet.com.tr
MENÜ

A Milliler İstanbul'da

A Milli Basketbol Takımı, 32. Avrupa Basketbol Şampiyonası finalleri hazırlıklarının Almanya bölümü hazırlıklarını tamamlayarak İstanbul'a döndü.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Atatürk Havalimanı'nda soruları yanıtlayan Aydın Örs, "Almanya'da çok güzel bir ortamda kamp yapma imkanı bulduk. Umut verici bir dönem oldu. Özellile oyuncularımın istekli olması, ileriye dönük olarak biziçok umutlandırıyor" dedi.

   Takımda ufak tefek sakatlıklar bulunduğunu ve milli takım doktoru Prof.Burhan Uslu ile birlikte karar vereceklerini de ifade eden Örs, çalışmaları yarıda bırakarak Türkiye'ye dönmek zorunda kalan Ufuk'un durumunun ise fazla ciddi olmadığını söyledi.

   Menajer Doğan Hakyemez ise ağır bir tempoda hazırlık dönemi geçirildiğini belirterek, ''Bir tek sıkıntımız sakatlıklar oldu. Ufuk'un diz bağlarında bir esneme oldu. Doktorun vereceği rapora göre karar vereceğiz. Bu temponun bizi avrupada en iyi yere getireceğine inanıyorum" diye konuştu.


Diğer yandan, milli takımın deneyimli oyuncularından Harun da  iyibir çalışma dönemi geçirdiklerini ve Avrupa Şampiyonası'nda iyi bir derece alacaklarına inandıkların kaydederken, Mirsad ise  herkesin beklentisinin final oynamak olduğunu söyledi.

(A) Milli Basketbol Takımı, çalışmalarına Perşembe günü yeniden başlayacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz